EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Negro svemocan

Ići dole 
+17
m4dskillz alex
Flew
ChieF
eXcLuSs!Ve
bitj
Negro
1vs1
zZz.
euFrat OG*
ecm-team // F4LKON
Djura^^
AlokiN
DiAwOlO
Punisher
sony
itd
CrEEpInG_dEaTh
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:05 am

aoo vi ste more pro bio sam admin na kgb 5 meseci pa nisam bio aktivan pa su mi skinuli ga .... bio sam i na rb i na neke rupe od servera .... a gde si ti crno admin ?? nemoj mnogo da kenjas jer me ne znas ..... ja nisam reko da ima aim nego 16 bita ili wh a decko je kao zaboravio da slika na smoke raund a sad priznaje omG za to Wink
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:10 am

pazi ovaj demo je pre 1 mesec tj ovaj mec.... sad igram na 32 jel sam reinstalirao win i sad fura 80 fps..... dao si demo od pre 234255 meseca....


cekaj sad nacicu ja na demo kad je shadow 4 lika ubio kroz 4 dimne na mali... jel to wh ili 16 bita...? jel sam rekao nesto? jel sam prozivao? jednostavno ubio nas je i idemo dalje.... da sam ja to uradio ili neko drugi pojurio bi na neki forum da zakacis i da cekas odgovore .... smesno... rekoh upoznaces me ... exe net imas dodju sutra odo 13h da igramo... naravno takav sam pa te necu prozivati i vredjati nego relax 3-4 mape cisto da se uveris jel jednostavno nemam nameru nekog da zovem i da vredjam .... kiss
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:13 am

a i sam naziv topica pokazuje da si spreman za prozivanje...da je suprotno stavio bi jel ovo 16 bita ili wh a ne svemocan... nemoj meni te fore ja sam reko 16 bita molim te....
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:17 am

k sad ono reko sam ti da si citer mozes li mi sta ?
ne zato cuti ....
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:27 am

Pazi zasvrbe me leva noga sto ti mislis da sam citer

edit by mee nemoj svasta da pises :@


Poslednji put izmenio dana Uto Jan 22, 2008 4:45 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
m4dskillz alex
New Member
New Member



Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:41 am

Negro chill bre,ti si veci ludak ako se svadjash,vidish da dechko nece da popusti...cuti i igraj
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:46 am

a kad me zezas moram i ja .... ne zezam te ja iz tvrdoglavosti nego vidim da ne popustas pa reko ne idem sutra na fax ni prekosutra pa cu ti odgovarati.... xD moja zadnja.. nego jel se vidimo sutra na exe?

m4dskillz pa bas zato...
Nazad na vrh Ići dole
m4dskillz alex
New Member
New Member



Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:48 am

hahahah kralj Very Happy To od mene pokupio prozivke? Shto mi poznato to neshto...s nekog 4uma Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:51 am

brate od boljih ucim nema sta Smile shalim se ... uvek sam takav bio jednostavno morao sam ovde da odgovorim posto su ljudi ustanovili da sam citer zbog toga sto sam ubio lika kroz dim al nema veze ... rekao sam sta sam imao vreme ce svakako pokazati svoje zato se i ne cimam mnogo ... creep kad kupis steam ako nemas ja cu da ti kupim i poslacu ti i igracemo na steam .... mozemo i cw da igramo na steam al nemoj posle da se vadis kako ti je veliki ping Wink
Nazad na vrh Ići dole
m4dskillz alex
New Member
New Member



Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:54 am

ping FTW xD Igrajte opet cw i opet i opet...valjda ce vremenom shvatiti neke stvari...
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 4:58 am

Ajde sad svi da se prepiremo chija je kita vetja! :/



prvo ja pa bitj Smile


Poslednji izmenio dana Uto Jan 22, 2008 5:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
m4dskillz alex
New Member
New Member



Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 5:00 am

hahahahaha pwned! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
!ToP!^!Ge@r!
New Member
New Member



Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 5:26 am

uzas
Nazad na vrh Ići dole
BR EndgegneR
Moderator
Moderator
BR EndgegneR


Broj poruka : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 6:44 am

ljudi da li ste vi glupi ili loodi ...ili wec ja ne swatam ...
1) nemoj da dirate creepa moze swe da was uci odje zato pst!!! njiii
2)svi wi znate kako ja igram(nista extra ali bolje od swih was xix )
3)ovaj idiot od negra igra na 16 bita ...ali klasican idiot ..pola was zna da imam raspad komp da mi je fps u smoke 20 ... pa igram na 32 bita...idiote wrati to na 32!!!! nemoj da se prawis kako ti je slab procesor nego jednostawno te boli kurac...a posto igras na 16 bita a sa sxe na 16 bita ne moze da se igra zbaci imas neki kurac...
4)f1c4 je klasican noob ...koji blage weze nema ..i sto se toga tice nemoj da prdis...spominjes mi cheifa kao da je on neki igrac...
5) moje misljnje: nema wh ..16 bita ..a o twom reflexu i skillu nemoj puno pricat plss...znaci ono molim te..sto ne znaci da nema wh...
6)creep je najjaci bree zato mu se swi wi sagnite....
7) flew taj twoj messi moze da mi pusi kurac...ili da mi cisti mis ..
8)koliko sam ja puta banowan ...pa nista ..kakwe sam ja skorowe imao pa nisam nikad nista pricao ...a gledam tebe kako mi se kurcis owde satwojim skorowima ...koji su do jaja i nawodis mi neke igrace koji su juce instalira cs..kako imas obraza.....a nemoj da spominjes shadowa jer je on owde najjcistiji ..i subliminal je najposteniji klan i za postowanje ...tako da ne serite puno...likowi igraju ok ..nista posebno...a to sto se pojedini klanowi kurce mogu da mi puse kurac....sam cu da ih dobijem

by EndgegneR


Poslednji put izmenio dana Uto Jan 22, 2008 6:52 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 6:47 am

samo cu reci lol bounce a meni messi moze da cisti tastaturu xD end bro pusti ih svi su oni preko noci dobili neki refleks i skill pa sad mogu protiv f0resta i spawn-a da igraju .....

mogu da nam se sagnu bre !!!!


btw Negro ocistis mi mrvice ispod stola od comp-a xD i nemoj da smaras vise majke ti .....
Nazad na vrh Ići dole
RB|intruder
New Member
New Member



Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 7:29 am

Fuck the rest RB is the best !!! Sto ce tiche cijele teme samo cu vam reci lol !!! Vidio sam da se odje messi velicha , imam demo dje se vidi da je chiterchina i to josh prije mjesec dana , dobio sam ga od njegovog saigracha iz klana koji ga je uvatio , tako da nemojte da ga velicate mnogo !!!

E i zaboravio sam da vam ponovim

Fuck the rest RB is the best !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BR EndgegneR
Moderator
Moderator
BR EndgegneR


Broj poruka : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 7:32 am

intru moze li taj demo?? ae upload to bre Smile ...alo zna se ko je BEST !!!! Twisted Evil geek
Nazad na vrh Ići dole
!ToP!^!Ge@r!
New Member
New Member



Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 9:33 am

zanima me samo sta rade moderatori ovde? uzivaju? ili posto vidim da se slabo sta desava na forumu ovde sad bar imaju zasto da dolaze i sta da citaju....h8 se prosipa na sve strane...jbg kontam vas zanimljivo je to :S
@creep
brate jel ti poslao EndgegneR svoju sliku da stavis pored monitora? posto vidim da si se isprimao totalno...cak si uspeo 2 put da koristis njegov fazon....ql brate...good 4 U :S
@EndgegneR ili BR End(my gues is as good as yours :S)
ne lupetaj gluposti oko toga dal moze ili ne da se igra na 16bit sa sxe jer pojma nemas o tome....moze da se igra jer sam ja igrao tako sa siptarima awp mape i to ne na openGL nego na software....goru kombinaciju ne mozes da zamislis ...tako da shhhh...
nego daj zakljucavajte ovu temu jer totalno van pameti....bolje da otvorite lepo temu H8! pa da se tamo lepo svi medjusobno isprozivamo i izlepimo demoe drugih kako igraju i da se nazivamo noobovima....woonama....kako god vec ocete i sta god se jos smisli uz to....daj bre GROW THE FUCK UP!!!!

e sad mi lakse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 9:46 am

!ToP!^!Ge@r! ::
zanima me samo sta rade moderatori ovde? uzivaju? ili posto vidim da se slabo sta desava na forumu ovde sad bar imaju zasto da dolaze i sta da citaju....h8 se prosipa na sve strane...jbg kontam vas zanimljivo je to :S
@creep
brate jel ti poslao EndgegneR svoju sliku da stavis pored monitora? posto vidim da si se isprimao totalno...cak si uspeo 2 put da koristis njegov fazon....ql brate...good 4 U :S
@EndgegneR ili BR End(my gues is as good as yours :S)
ne lupetaj gluposti oko toga dal moze ili ne da se igra na 16bit sa sxe jer pojma nemas o tome....moze da se igra jer sam ja igrao tako sa siptarima awp mape i to ne na openGL nego na software....goru kombinaciju ne mozes da zamislis ...tako da shhhh...
nego daj zakljucavajte ovu temu jer totalno van pameti....bolje da otvorite lepo temu H8! pa da se tamo lepo svi medjusobno isprozivamo i izlepimo demoe drugih kako igraju i da se nazivamo noobovima....woonama....kako god vec ocete i sta god se jos smisli uz to....daj bre GROW THE FUCK UP!!!!

e sad mi lakse Very Happy

A STO mislis da ti cika creep pokloni jedan ban ?? em me prozivas kao moderator i ti si isto neka faca ovde nasminkana ae smirela i tebi :@ Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
BR EndgegneR
Moderator
Moderator
BR EndgegneR


Broj poruka : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 11:02 am

mislio sam da ne moze...iskreno to me ne interesuje moze li ili ne moze..i nemoj da me smaras idiote...a creep mi je kao brat zato pst ....njiii i nemoj da se prawis owde neka faca jer to nisi...idi igraj sa siptarima na 16 bita i na softwer iskreno zabolje me kurac sa kim ces ti da igras..nego owde nije rec o tebi ni o meni...zato njiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 12:14 pm

@ Exclusive

Oces da ti "mali" debil pokaze par stvari ili ces paziti sta pricas(pises)??

@Intru

Dajem ti demo svakog meca koji imam i gledaj sa xspec pa vidi da li je messi citer....Ti si zaboravio sta znaci rec igrac ili si ti najbolji igrac?

@Negro

Ae ja cu prvi...Srry za prozivanje za WH...mogao si reci da igras na 16bit-a^^
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
BR EndgegneR
Moderator
Moderator
BR EndgegneR


Broj poruka : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 12:20 pm

aooo nemoj ti pricat intru sto je rec igrac pls..momak igra pre swih nas i mnogo je iskusniji i ti se nalazis "pametan" da mu kazes nesto....pa jbt kako te nije sramota...stidi se guzice kad obraza nemas...iskreno ja tog messia nisam nikad wideo kako igra...mora neki CPL a?
ae plaite....
Nazad na vrh Ići dole
RB|intruder
New Member
New Member



Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 12:33 pm

Decace mene boli uvo je li on cheater ili nije , znam samo da protiv mene nece igrat cw bez sxe-a i 2 admina u spec samo njega da prate , jer sam dobio demo od njegovog saigracha iz klana da mu potvrdim iako je on bio ubijedjen da je upravu , odgledao sam demo , potvrdio mu 4-5 scena dje se vidi da je chiter i da ima wh ... Ja sam to dobio ima mjesec dana i reko sam Milani samo , jer zadnji put kad smo ja i kure uvatili cheatera doslo je nama po glavi tj. receno je da smo mi ushli sa njegovim nickom i simulirali da je on cheater , tako da me boli kurac i za tebe i za tvog idola messija ja znam sta sam vidio i da ga vs RB nece igrat bez sxe-a i 2 admina u spec da ga posebno snimaju i prate...Ja sam odje samo rekao da sam ja gledao demo i 100 posto sam siguran da je cheater , imash 2 opcije da mi vjerujesh i da mi ne vjerujesh , ja da njega razotkrivam i da postavljam demoe i da se svadjam naredna 2 dana po forumu sa klincima , ne mogu ... Pogrijeshio sam sto sam ista pominjao , ali to je samo iz razloga sto ste ga digli u nebo a cheater je , i grizla me savjest da precutim zbog ostalih dobrih i postenih igracha ... Ja nisam rekao da sam najbolji igrach niti sam ikad rekao da sam dobar ili pro ti imash 2 opcije da me gledash kao dobrog igracha ili kao losheg igracha...Gle chuda , opet imash 2 opcije , da ovo iskulirash ili da nastavish da se dopisujesh sam sa sobom posto sam ja zavrsio sa ovom temom...
Nazad na vrh Ići dole
BR EndgegneR
Moderator
Moderator
BR EndgegneR


Broj poruka : 47
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 12:41 pm

uuuuuu nije ti reko....pokri se hahaahhaha
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 EmptyUto Jan 22, 2008 12:46 pm

affraid xD kako je vama lepo xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Negro svemocan - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Negro svemocan
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» GAS GAS Falkon je svemocan
» Kako je lepo biti glup by Negro ... :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: