EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Negro svemocan

Ići dole 
+17
m4dskillz alex
Flew
ChieF
eXcLuSs!Ve
bitj
Negro
1vs1
zZz.
euFrat OG*
ecm-team // F4LKON
Djura^^
AlokiN
DiAwOlO
Punisher
sony
itd
CrEEpInG_dEaTh
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:22 am

Negro ::
Evo i ja da postujem posto sam tek sad video... za pocetak ne zelim da izmisljam i da se vadim iz necega sto je totalno suprotno... dalje.... vecina zna da igram na 16 bita jel mi je procesor veoma slab i fps mi pada i do 40... elem uredu...samo da odgovorim punisheru jel decko imbecil... 2 dana posto je izasao 4.4 jesi me pitao zasto loshe igram i jesam ti rekao da igream samo sa deagle... mapa se promenila.. pri mom skoru 12-0 ti si izasao posle sam imao negde 51-4 i postavio sam na eucom forum samo za tebe ... Rotor me sve vreme gledao znaci 10 i vise partija i video je da imam reflex... toliko o tebi ufonjo....ne mogu ja stalno da imam 234234-0 jednostavno dodje ti dan kad igras lepo a nekad lose... elem danas sam dosao iz igraonice gde sam bio sa Chiefom (danas smo se i upoznali) bio je tu i Jump! iz RU klana koji stalno igra na exe.... prvo na desert rats su me kikovali vishe puta jel sam "IMAO" wh posle toga odem na exe sa chiefom i sa kuglicni mish bez slusalice sa slabim netom i raspalom tastaturom napravio skor 36-6 ... ne bi ovo pricao za skor nego da su me i tamo prozvali za cit zbog REFLEXA a pored toga sam 5-6 lika ubio kroz 3-4 zida.... dalje ... slusalice imam anti lasing od 80 e i sve cujem + lazerski mis ali na to se nikad nisam vadio tako da necu ni sad..... dalje... vi pola niste culi za team speek sto jeste zalosno da lik pise ovde da sam tacno znao gde se nalazi protivnik MRAK!!!! Decko mi pricamo viceve kad igramo cw.... dalje... pola od vas demo je gledalo sa x spec BEZ slusalica i kad vidite da se okrenem prema protivniku odma cit!!!.... pre svega ovo je jadno sto kenjate mene briga vi mozete da mislite da imam wh meni to ne smeta jel znam kako igram i kakav reflex imam a wh pre svega zbog SEBE nebi koristio!!! Malopre je na exe net igrao f1c4 koji je pro igrac imao je 50-1 !!!! sve head do heada ... ja bi rekao da je citer ali znam decka igrali smo zajedno u igraonicu IGS u nishu.... nije potrebno ovde na cs da imas neku kretnju kao ti creep nego "intelect" prosetaj se malo na exe net vidi kako decko igra i odma ces reci da je citer i poceces da se cudis i da psujes..... 80 posto na nasim serverima su noobovi ili balavci kao npr punisher i kad napravim tripl kill odma citeeeeer baaan gaaaa ..... dakle nije potrebno d askaces sa kutiju na kutiju da ides kao zmaj da radis bhop nego skill kojim ces da ubijes protivnika i pre svega inteligencija.... da znas mesta gde ce da izadje protivnik a ne u stek i cepaj!!! toliko od mene prozivajte i dalje ja se ne ljutim al ovo je i vise nego smesno!!!

kako te nije mrzelo da pishesh sve ovo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:22 am

evo i slike od malopre kako je igrao doticni f1c4


Negro svemocan - Page 2 Sdsdddn7



naravno svi ovde bi rekli da je decko citer ali prc!!! ima skill i reflex
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:24 am

bitj -.- ::
Negro ::
Evo i ja da postujem posto sam tek sad video... za pocetak ne zelim da izmisljam i da se vadim iz necega sto je totalno suprotno... dalje.... vecina zna da igram na 16 bita jel mi je procesor veoma slab i fps mi pada i do 40... elem uredu...samo da odgovorim punisheru jel decko imbecil... 2 dana posto je izasao 4.4 jesi me pitao zasto loshe igram i jesam ti rekao da igream samo sa deagle... mapa se promenila.. pri mom skoru 12-0 ti si izasao posle sam imao negde 51-4 i postavio sam na eucom forum samo za tebe ... Rotor me sve vreme gledao znaci 10 i vise partija i video je da imam reflex... toliko o tebi ufonjo....ne mogu ja stalno da imam 234234-0 jednostavno dodje ti dan kad igras lepo a nekad lose... elem danas sam dosao iz igraonice gde sam bio sa Chiefom (danas smo se i upoznali) bio je tu i Jump! iz RU klana koji stalno igra na exe.... prvo na desert rats su me kikovali vishe puta jel sam "IMAO" wh posle toga odem na exe sa chiefom i sa kuglicni mish bez slusalice sa slabim netom i raspalom tastaturom napravio skor 36-6 ... ne bi ovo pricao za skor nego da su me i tamo prozvali za cit zbog REFLEXA a pored toga sam 5-6 lika ubio kroz 3-4 zida.... dalje ... slusalice imam anti lasing od 80 e i sve cujem + lazerski mis ali na to se nikad nisam vadio tako da necu ni sad..... dalje... vi pola niste culi za team speek sto jeste zalosno da lik pise ovde da sam tacno znao gde se nalazi protivnik MRAK!!!! Decko mi pricamo viceve kad igramo cw.... dalje... pola od vas demo je gledalo sa x spec BEZ slusalica i kad vidite da se okrenem prema protivniku odma cit!!!.... pre svega ovo je jadno sto kenjate mene briga vi mozete da mislite da imam wh meni to ne smeta jel znam kako igram i kakav reflex imam a wh pre svega zbog SEBE nebi koristio!!! Malopre je na exe net igrao f1c4 koji je pro igrac imao je 50-1 !!!! sve head do heada ... ja bi rekao da je citer ali znam decka igrali smo zajedno u igraonicu IGS u nishu.... nije potrebno ovde na cs da imas neku kretnju kao ti creep nego "intelect" prosetaj se malo na exe net vidi kako decko igra i odma ces reci da je citer i poceces da se cudis i da psujes..... 80 posto na nasim serverima su noobovi ili balavci kao npr punisher i kad napravim tripl kill odma citeeeeer baaan gaaaa ..... dakle nije potrebno d askaces sa kutiju na kutiju da ides kao zmaj da radis bhop nego skill kojim ces da ubijes protivnika i pre svega inteligencija.... da znas mesta gde ce da izadje protivnik a ne u stek i cepaj!!! toliko od mene prozivajte i dalje ja se ne ljutim al ovo je i vise nego smesno!!!

kako te nije mrzelo da pishesh sve ovo Shocked


pa pazi nije me mrzelo jednostavno mi se nakupilo gde sam morao svima da kazem sta imam a da sam stvarno koristio cit naravno cutao bi promenio nick i kraj!! Naravno ja necu menjati nick jel ja sam Negro i uvek cu biti a
vi nubovi koji citate ovo naravno ima ovde i dobrih igraca ali malo prozivajte koliko ocete jel time pokazujete koliko se NE RAZUMETE u cs ... sto lepo ne uzmete da igrate one tenkice sto su bili na terminator mozda tu postanete dobri igraci.... citaj ovo creep...


Poslednji izmenio dana Uto Jan 22, 2008 2:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:40 am

ti si idiot .....
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:45 am

CrEEp <3 bitj ::
ti si idiot .....

to je sve? bravo!!! preko neta se kurcis i prozivas a ovamo ides po uzinu drugima kad ti neko kaze.... ma mrsh bre!!! dosta mi je takvih Mad
Nazad na vrh Ići dole
eXcLuSs!Ve
New Member
New Member



Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:50 am

CrEEp <3 bitj ::
ae decko volis da se pravis itd i pro si ali dobro vidis kroz smoke nice

http://rapidshare.com/files/85219058/MA_nemojj____Negro.avi.html

evo demo decko ima 16 bita to je definitivo ili wh affraid


Creeep aj cuti tu i nemoj da se brukas, ne samo sebe nego i Subliminal !!!

Negra znam igrali smo u LANU 1 turnir i lik ih je pokido tako da aj cuti malo... 16 moze da bude ali WH ili AIMBOT ne moze.... Svako ko igra bolje od tebe mora da znaci da je citer... Malo odjebi od prozivanja i igraj svoju igru... A i sta mu mozes ako je koristio 16 bita??? El mu mozes sta??? Jel to neki vid varanja??? AJDE RECI DA CUJEM !!!
Da je to neki vid varanja nebi bio opcija u CSu... Zato cuti... Decko zna znanje i aj cuti sad !!!

Znaci igrali smo LAN turnir i to je to... Lik ih je sabio na turnir i tako... Bio sam nekoliko puta isto u igraonu sa njim i lik igra bolje u LANU nego na NETU...

Znaci moze da ima 16 bita i moze da bude da ga je usralo... Inace za ovo Super Marijo sto pise sto je Negro reko za Messia, to isto ja govorim a i reko mi je s[K]uLL da ima WH i da ga je bio 1 izbacio iz KLANA tako da cuti i ti Creep i ti Messi...

debilchine 1 male !


Poslednji izmenio dana Uto Jan 22, 2008 2:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ChieF
New Member
New Member
ChieF


Broj poruka : 2
Godina : 33
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:51 am

E ovako ajde i ja da ovde upisem koju rec.

1. strav re u tome sto niko nikog nezna ovde a prozivanja na sve strane, naravno ne kazem da nema citera ima ih naravno ali to se kad tad otkrije (postoji igraonica). Kao sto rece negro ja i on smo se danas upoznali otisli da kupimo steam za njega (koj naravno nismo mogli da nadjemo (jebem im mater nemaju najacu igru na svetu)) i posle toga odma cekala nas igraona.

2. nisam ni sumnjao da igra lose ma da bio je nuke i naravno ChieF dominira nad svima Negro se trudi dodje train Negro poce da se budi poce kuglicni da radi i eto dodje inferno i eto ga ovaj sa sjebenu tastaturu cepa ja nisam mogo da verujem.

3. znao sam ga od ranije ali nisam teo nista da mu pricam igrao je sa mojim bratom cveletom i njegovim drugarima Cipi (stariji i mladji) Zebec i jos igraca Simpson itd u IGS ali nije bito on je jos tada dobro igrao svaka cast.

4. zasto ovo pricam pa ljudi ja pricam ovo da bi vi videli koliko neznate licno ko igrao mora bar jednom da se nadje u takvu situaciju dnevno ako ne i vise puta da puca kroz smoke i to klasican prolaz kroz dugo napad na site A omg pa svako zna da posle nekolko sekunde treba da puca jer tad prolaze ste tolko slogirani.

5. zajebite ako niste igrali koliko i neko drugi ali mozda i vi igrate mnogo CW-a (igrali ste) pa majkamu stara onda za toliko znate i prekinite vise.

Aj pozz pa igrajte ljudi i pokusavajte nemoguce jer ce biti vremenom moguce (treba vremena za dobru igru CS-a) Wink
Nazad na vrh Ići dole
eXcLuSs!Ve
New Member
New Member



Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 2:53 am

eXcLuSs!Ve ::
CrEEp <3 bitj ::
ae decko volis da se pravis itd i pro si ali dobro vidis kroz smoke nice

http://rapidshare.com/files/85219058/MA_nemojj____Negro.avi.html

evo demo decko ima 16 bita to je definitivo ili wh affraid


Creeep aj cuti tu i nemoj da se brukas, ne samo sebe nego i Subliminal !!!

Negra znam igrali smo u LANU 1 turnir i lik ih je pokido tako da aj cuti malo... 16 moze da bude ali WH ili AIMBOT ne moze.... Svako ko igra bolje od tebe mora da znaci da je citer... Malo odjebi od prozivanja i igraj svoju igru... A i sta mu mozes ako je koristio 16 bita??? El mu mozes sta??? Jel to neki vid varanja??? AJDE RECI DA CUJEM !!!
Da je to neki vid varanja nebi bio opcija u CSu... Zato cuti... Decko zna znanje i aj cuti sad !!!

Znaci igrali smo LAN turnir i to je to... Lik ih je sabio na turnir i tako... Bio sam nekoliko puta isto u igraonu sa njim i lik igra bolje u LANU nego na NETU...

Znaci moze da ima 16 bita i moze da bude da ga je usralo... Inace za ovo Super Marijo sto pise sto je Negro reko za Messia, to isto ja govorim a i reko mi je s[K]uLL da ima WH i da ga je bio 1 izbacio iz KLANA tako da cuti i ti Creep i ti Messi...

debilchine 1 male !
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:02 am

e ljudovi dosta vrijedjanja Very Happy...ja sam odma reko da ne vjerujem da ima cit iako nisam gledo demo ali sta je tu je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Flew
New Member
New Member



Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:14 am

Pa dobro ljudi, tolika frka oko 1fraga, nebili trazhit smoke round Wink
Pa vi skapirajte ili crknite mozhete samo da ga mrzite, kad vidish da te nema plachi druge nema XP, shalim se Very Happy
Ko gubi ima pravo da se ljuti Very Happy
EDIT: Messi nije cheater, nije ni pro, samo je bolji od svih vas Wink
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:25 am

eXcLuSs!Ve ::
CrEEp <3 bitj ::
ae decko volis da se pravis itd i pro si ali dobro vidis kroz smoke nice

http://rapidshare.com/files/85219058/MA_nemojj____Negro.avi.html

evo demo decko ima 16 bita to je definitivo ili wh affraid


Creeep aj cuti tu i nemoj da se brukas, ne samo sebe nego i Subliminal !!!

Negra znam igrali smo u LANU 1 turnir i lik ih je pokido tako da aj cuti malo... 16 moze da bude ali WH ili AIMBOT ne moze.... Svako ko igra bolje od tebe mora da znaci da je citer... Malo odjebi od prozivanja i igraj svoju igru... A i sta mu mozes ako je koristio 16 bita??? El mu mozes sta??? Jel to neki vid varanja??? AJDE RECI DA CUJEM !!!
Da je to neki vid varanja nebi bio opcija u CSu... Zato cuti... Decko zna znanje i aj cuti sad !!!

Znaci igrali smo LAN turnir i to je to... Lik ih je sabio na turnir i tako... Bio sam nekoliko puta isto u igraonu sa njim i lik igra bolje u LANU nego na NETU...

Znaci moze da ima 16 bita i moze da bude da ga je usralo... Inace za ovo Super Marijo sto pise sto je Negro reko za Messia, to isto ja govorim a i reko mi je s[K]uLL da ima WH i da ga je bio 1 izbacio iz KLANA tako da cuti i ti Creep i ti Messi...

debilchine 1 male !

posto vidim ti si neki pro a ? ti si mi igrao turnire decko ti si za mene tepih a ja gazim po tebi ...... jel se na turnir igra na 16 bita ??? decko kad naucis da igras na normalno javi mi se ..... sad cuti i ne prozivaj me ti nekome da kazes debil ae decko odmori ....
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:27 am

Negro ::
CrEEp <3 bitj ::
ti si idiot .....

to je sve? bravo!!! preko neta se kurcis i prozivas a ovamo ides po uzinu drugima kad ti neko kaze.... ma mrsh bre!!! dosta mi je takvih Mad

makedonsko naselje pozarevacka 9 stan broj 8 da vidis kako se kurcim i uzivo ... mrzim te idole smo ti preko noci postaju pro igraci .....
Nazad na vrh Ići dole
m4dskillz alex
New Member
New Member



Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:36 am

Ovako...neki me znaju,neki ne,mada to nije ni bitno. Igram za unreaL,Negro i ja smo admini na Nishville-u. Igrali smo par match-eva,neke mi dobili neke oni. Ja sam sumnjao na dechka da ima cheat,chak smo se prozivali na Nishville 4umu,ono,bash gadno...
Na ovom demo-u ono shto mogu da vidim za ovih 6 godina aktivnog igranja cs-a je da je 16bita sigurno a o cheatu bilo kakve vrste nema ni govora. Dakle,16bita 100% niko ne moze drugachije reci ko zna ishta o cs-u,ali cheat...nope. A i dechko je sam priznao da zbog loshe konfiguracije nije mogao da igra na 32bita,tako da je ovo prozivanje za dz.
Nema cheat-a. Negro,samo iskuliraj,moj savet. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:37 am

CrEEp <3 bitj ::
Negro ::
CrEEp <3 bitj ::
ti si idiot .....

to je sve? bravo!!! preko neta se kurcis i prozivas a ovamo ides po uzinu drugima kad ti neko kaze.... ma mrsh bre!!! dosta mi je takvih Mad

makedonsko naselje pozarevacka 9 stan broj 8 da vidis kako se kurcim i uzivo ... mrzim te idole smo ti preko noci postaju pro igraci .....






naravno necu da padam na ovakve nebuloze jel mi klinac govori.... da je neko stariji svakako bi ga slusao al posto si nevaspitan ne zelim nista da ti vise odgovorim!!!


p.s. smori se malo pazi ja nemam nameru da te jurim po ulicu..... svakako nebi pricao tako da zivis pored mene ... ali licno zbog tebe ti ovo govorim nacice se neko ko zivi blizu tebe a ti ga ne znas uhvatice te i ima da ti odsrafi glavu kao osigurac!!!
Nazad na vrh Ići dole
!ToP!^!Ge@r!
New Member
New Member



Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:38 am

znaci lol....
ja ne mogu da verujem cime se vi bavite....necu da ponavljam reci koje su ispisivane po forumima raznim u vezi prozivanja za cit jer nema potrebe...znate to vi sve i sami

e sad sto se tice teme:
znaci nisam pogledao ceo demo i nemam nameru jer sam negrovih demoa se nagledao u zadnje vreme vise nego sto je zdravo!!! tako da necu da dajem komentar za ceo mec...
ali ovo sto ste obradili ceo 1 frag od meca treba da dokaze neki cit? pa jadni serveri na kojima ste vi admini(pronace se vec u ovome onaj ko treba)
gde ste samo vi videli wh ne znam ali ajd....
@negro
brate moj mojne da se cimas oko ovoga uopste...uvek ce biti zavidnih ljudi sa manjkom skilla koji ce se praviti pametni a pojma nemaju...opusteno brate samo deri i dalje...
edit: i posle padalo izvinjavanje koliko ja znam :S tako da....
i da brate pocni da lupas recke koliko su te puta isprozivali...ali po zidu u sobi mozda i ispadne dobra dekoracija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:46 am

Negro ::
CrEEp <3 bitj ::
Negro ::
CrEEp <3 bitj ::
ti si idiot .....

to je sve? bravo!!! preko neta se kurcis i prozivas a ovamo ides po uzinu drugima kad ti neko kaze.... ma mrsh bre!!! dosta mi je takvih Mad

makedonsko naselje pozarevacka 9 stan broj 8 da vidis kako se kurcim i uzivo ... mrzim te idole smo ti preko noci postaju pro igraci .....






naravno necu da padam na ovakve nebuloze jel mi klinac govori.... da je neko stariji svakako bi ga slusao al posto si nevaspitan ne zelim nista da ti vise odgovorim!!!


p.s. smori se malo pazi ja nemam nameru da te jurim po ulicu..... svakako nebi pricao tako da zivis pored mene ... ali licno zbog tebe ti ovo govorim nacice se neko ko zivi blizu tebe a ti ga ne znas uhvatice te i ima da ti odsrafi glavu kao osigurac!!!


Negro zivis u svetu maste ..... decko dok sam jos u rb igrao nisi mi mogo nista preko noci neki skill pade .... ae zaobidji me majke ti dao sam ti adresu ..... a za to decu dodji u makedonsko da vidis dete Wink
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:49 am

naravno nemam nameru da se prepucavam sa tobom jel pun mi je k vas botova..... kakav rb kakav skill.... pa ti nikad mene nisi video kako igram samo na cw .... ufonja ..


posle ovoga ne odgovaram na tvoje nizerazredne provokacije pisi kolko oces valjda vide koliki si tutuban... uzmi knjigu sinko 3 god sam stariji od tebe... ti ces nekom da pricas dete bounce


Poslednji izmenio dana Uto Jan 22, 2008 3:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:52 am

negro necu da se svadjam sa tobom .... jer si ovako jak vidim preko neta gazis sve zivo ..... imam svoje misljenje mislim da imas nesto jbg mozes li mi promenit misljenje ne za sad ..... kad dokazes suprotno imaces moje izvinjenje a za podloge batali molim te ...
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:54 am

pa preko 100 likova mi se izvinjavalo razumi ne znas me to je veliki problem.... video si me na 1 cw i tolko .... na forumima su pisali da sam citer nevidjeni vec sutra dan kad vide sve lepo i kad vide kako igram to se menja!!!
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:55 am

brate secas se ti kad sam ja u rb tebe slago ?
ne ili si sve zaboravio .... necu nista vise da pricam ,smorio si me za medalju
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:55 am

jedan od tih je i m4dskillz koji me psovao ne samo mene vec ceo klan zobg nekakvig cita ali lik se izvinio 2 dana posle jel je pametan i video je da nemam nista!!!

p.s. ne zelim da se vadim btw briga me sta drugi kazu igram za sebe cit nebi zbog sebe koristio!!!! a to da dodjem da te bijem MOLIM TE I SAM ZNAS DA OD TOGA NEMA NISTA JEL ZIVIS U BAR A JA U NISH!!!
Nazad na vrh Ići dole
exec live.cfg
New Member
New Member



Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:57 am

epa posto se neki prave pametni...da i ja dodam par pametnih.... Very Happy da krenemo....

Prvo pitanje za CrEEp <3 bitj...kada se pravis pametan odgovori mi kako se menja baner na forumu, drugo na osnovu cega zakljucis da neko ima aim, koji su dokazi za to, trece IMAS LI MOZAK?
16 bita jeste kao sto je i priznao....ALI AMAN ZAMAN KOJI WH KOJI AIM....NA OSNOVU 2 METKA SI TI ZAKLJUCI DA JE AIM...qq majko bozija....DE SI TI ADMIN? KOJA JE TO RUPA OD SERVERA? ZASTO SE NE OKRENETE NORMALNOM ZIVOTU I MANITE SE PROZIVANJA....UPAMTITE DA POSTOJI NEKO BOLJI OD VAS! DA IMA NEKO KO JE IZNAD VAS.....JER VERUJTE MI ISKRENO SVI SMO MI BOTOVI ZA PRAVE IGRACE....nego crep vidim da imas 17 god i dajes adresu da ti neko dodje kuci....ma omg.....jbt manite se i igrajte ...sta je D.A. trebao da kaze za d e e y a N * -a kada je protiv njih imao skor 25:0 omg...jos je igrao bez sxe-a!!! momci su cutali i igrali.....nikada se nisu bunili.....TAKO BI I TI TREBAO DA URADIS IGRAS ZA SEBE I NEGLEDAS DRUGE........NEGO USKORO CE CEO NAS KLAN NA STEAM PA CE MO SE ONDA VIDIMO....samo nemoj posle da pricas kako nismo hteli da ugasimo monitor nego smo igrali sa upaljenim (ovo se odnosi na negra i deeyana)
Smile ....zao mi je sto vas je negro zgazio kao ovca brabonjke....MNOGO MI JE ZAO....ae uzdravlje....
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 3:57 am

a sta ja da kazem ??? prozivas me tu saljes demo na razne forume a ne znas me ni ko sam ni sta sam!!!
Nazad na vrh Ići dole
Negro
New Member
New Member



Broj poruka : 49
Datum upisa : 22.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 4:01 am

evo posle svega decko je video da nema dokaza i odma se vadi da sam ga JA smorio i skrece sa teme salje adresu nesto tamo ovako..... cekam te na msn da mi se izvinis ... dodji na exe net tamo sam ja sad stalno .. udju u spec i gledaj!
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 EmptyUto Jan 22, 2008 4:01 am

mozes da se sagnes i u bar da dodjes Wink ae sad poz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Negro svemocan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Negro svemocan   Negro svemocan - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Negro svemocan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» GAS GAS Falkon je svemocan
» Kako je lepo biti glup by Negro ... :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: