EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Big Smoke na djelu...

Ići dole 
+14
vlexinho
uLtRaVioLeT
uROSH[t]
DiAwOlO
ph0bius_n1
Silver
StevaN
itd
AlokiN
shiLi*
Djura^^
bitj
Sp33d
sony
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 5:30 pm

bravo sony ...svaka cast mame mu ga spalim citerske usrane sto mu nisi stavio msn?
Nazad na vrh Ići dole
uLtRaVioLeT

uLtRaVioLeT


Broj poruka : 26
Godina : 37
Location : Indjija
Datum upisa : 28.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 5:46 pm

Eh da mi je samo tog jednog chitera da uvhatim golim rukama.... tri puta gore bi proshao nego lik (mamatatina) iz beshke !!! Twisted Evil
Posle mislim da njih pola ne bi chitovalo Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 6:47 pm

Like urosh XD
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 6:55 pm

lol da
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:19 pm

?
Nazad na vrh Ići dole
uLtRaVioLeT

uLtRaVioLeT


Broj poruka : 26
Godina : 37
Location : Indjija
Datum upisa : 28.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:30 pm

Alexej kiss ::
Like urosh XD

Njeeeee , za njega bi unajmio neke klince ipak nije to bash moj fax lol!
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:36 pm

ma *****************
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:39 pm

uLtRaVioLeT ::
Alexej kiss ::
Like urosh XD

Njeeeee , za njega bi unajmio neke klince ipak nije to bash moj fax lol!


hahaha

kao shto je play rekao

platitje deci iz komshiluka lizalicama da ga 2q lol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:40 pm

i ti isto.
Nazad na vrh Ići dole
vlexinho

vlexinho


Broj poruka : 200
Datum upisa : 03.03.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:49 pm

ae urose stfu da nisi rec vise rekao, jesi cuo?


Dojadio si nam svima vidis gore "Odjavi se"?


E to klikni i zaboravi usernam i pw od ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 7:54 pm

evo odmah.
Nazad na vrh Ići dole
vlexinho

vlexinho


Broj poruka : 200
Datum upisa : 03.03.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 8:28 pm

cuti pls


https://www.youtube.com/watch?v=wdxMlAawX8E&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 8:28 pm

ne znam dal postoji forum gde nije dogurao taj link
Nazad na vrh Ići dole
Punisher
Member
Member
Punisher


Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 8:52 pm

ma ovaj lik je citer i to samo takav, znam ga ranije je igrao na Balkan Xpressu!!!
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 8:54 pm

na smokea mislis?
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 9:20 pm

Hahah jel moguce da se otvori neka tema a da vi ne spamujete??? Very Happy
Evo sad jedan fini lokic xD
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 9:21 pm

vlexinho ::
cuti pls


https://www.youtube.com/watch?v=wdxMlAawX8E&feature=related

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 8:11 pm

Izvinte stvarno al sam morao unlock da se ismijem kao covek prvo big smoku hahahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahaha Pa onda urosu sory uros al si se prosuo hahahahahahahhahahaahhahahahahhahahahaahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahaahahhahahahahahahahahaahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhaahhaahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahah
Nazad na vrh Ići dole
Buu




Broj poruka : 33
Datum upisa : 03.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 8:44 pm

ewo owako:ti bitj nemoj mene da spominjes posto ne mozes ni da mi se suprostawis u cs-u...a OBI jel ste koristili cit kad ste igrali ws B ekipe???ae reci kao sto si meni rekao...BITJ ti si zwala ETC-A da igra za WAS a on je citer duso...ja sma ga opomenuo wi ste swi cutali onda mi je obi kasnije rekao da znate za njega da je citer a pozwali ste ga da igra...OMFG...pa je narawno i owaj moj upalio...ali on je izbacen iz klana tako da ono...fuck off...mi igramo full sxe hltw i ako najdete 1 citera u A timu u AGB ili PB e to je druga prica a za botowe me boli kurac...LUXORE i sa tobom sam igrao skoro i reci im da li sam citer...imam ss 32 ita tako da mene ne spominji nigde...ako ces i dalje da me proziwas TERAJ SE U Q...
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 8:49 pm

Ko je tebe buu spomenuo znam da imas skill i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
Buu




Broj poruka : 33
Datum upisa : 03.02.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 9:00 pm

bitj me je spomenula a rekao sma joj da me nigde ne spominje wise...on je lepo sma izasao iz PB-a da nas ne bruka..to jest opet A tim ne bruka nego nasu B postawu a za njih me boli Q...nego ispalo je kao da smo swi citeri...a owaj i wi ste imali ETC-a koji je citer i ja sam samo iskulrao stwar...ewo obi neka wam kaze sta mi je rekao...JA SAM WAS LEPO PITAO DA LI HOCETE SXE WI STE REKLI DA NE TAKO DA NE SERITE...kad hocete da igrate sxe wam je obawezan kod nas i hltw cu zwati nije problem a ne da kazete da nemate i da ugasim i posle kenjate..omfg...tako da ono bezweze ste digli frku...nas nije sramota da igramo na serweru gde ima sxe a widim da ostali izbegawaju...a kad hocete mozete i ws A da igrate sxe full hltw pa da se lepo pucamo a ne smao proziwamo itd...Sad kao sto bi ti falcone rekao ja nisma owde da bi se swadjao wec da bi se zezao...a bitj tebi nista nisam rekao ihaha ali ti nikako d ami se skines sa Q...
Nazad na vrh Ići dole
N1kolay
V.I.P
V.I.P



Broj poruka : 156
Godina : 33
Location : ZR
Datum upisa : 18.01.2008

Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 EmptySre Mar 26, 2008 9:11 pm

ali zasto si iskulirao?zasto nisi snimio demo???

ae sad lepo reci sta si uradio kad sam ti rekao da proveris tog lika sto je imao WH???Neutral

i nemoj da stavljas rec CHEAT u isti red gde stoji moj nick Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Big Smoke na djelu...   Big Smoke na djelu... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Big Smoke na djelu...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: