EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..

Ići dole 
+7
shiLi*
bitj
StevaN
sony
itd
DiAwOlO
1337 scopus
11 posters
AutorPoruka
1337 scopus

1337 scopus


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:02 pm

Samo da vam kazhem da "neko" znam od prilike ko je to koristi moj i KrsmaNov nick u igri i smara sa nekim reklamiranjem raznih cheateva itd..
Taj isti je napravio msn i predstavlja se kao KrsmaN shto naravno nije on..Ali mi stalno pricha kako je messi cheater i dbl.. itd..
Sve mi ovo smrdi, tako da znate da na ostalim serverima to nisam ja..
1.Od ulaska u ECM nisam koristio nick Flew, SAMO Shadowfiend i NI JEDAN drugi! Shto bih kad imam admina na ECM serveru itd..
2.Zajebite chatovanje sa mnom i KrsmaNom u igri jer to vijerovatno nismo mi.. Narochito kad se neko glupira shto mi naravno nikad ne radimo.. itd...
3.Ljubomorne dushe mogu da nam pushe!!!
Toliko
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:03 pm

zhiveo govornik Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:05 pm

Ja sam cuo da su neki, valjda klinci, ulazili sa nasim nikovima na nekim serverima sa cheatovima! Mad

i da

Ljubomorne dushe mogu da nam pushe!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:05 pm

Ma to je samo odraz kretenizma ko god to radi.Poserem mu se na oci ko god da je.
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:06 pm

Znaci stvarno mi nije jasno koji bi se debil potpisivao tudjim nickom, i to jos mojim, konkretno RB|StevaN^^ i ulazio i chitovao, ugovarao cw-owe i ostalo, znaci stvarno je za posmatranje.
Odsad ako nekome nesto treba zna moj msn(koji nikad ne menjam), ako was neko sa mojim nickom smara, proziva ili slicno da znate sta je u pitanju.
A kad saznam ko je...to je 2. pricha...a najgore sto ne drka sammo mene nego i Shadowfienda, znaci decko oladi malo, idi je*i nesto pa dodji na CS, noobe jedan...
Nazad na vrh Ići dole
1337 scopus

1337 scopus


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:09 pm

KrsmaN ::
Znaci stvarno mi nije jasno koji bi se debil potpisivao tudjim nickom, i to jos mojim, konkretno RB|StevaN^^ i ulazio i chitovao, ugovarao cw-owe i ostalo, znaci stvarno je za posmatranje.
Odsad ako nekome nesto treba zna moj msn(koji nikad ne menjam), ako was neko sa mojim nickom smara, proziva ili slicno da znate sta je u pitanju.
A kad saznam ko je...to je 2. pricha...a najgore sto ne drka sammo mene nego i Shadowfienda, znaci decko oladi malo, idi je*i nesto pa dodji na CS, noobe jedan...
Upravo tako, seru o nama ko da su bivshe ribe..
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:21 pm

Imao sam demo snimljen kako "ECM|FLEW" igra sa aimbotom i WH-om. trenutno nemam taj demo jer sam slucajno snimao Bl@cK_lEgYoNa na isti naziv ( Zajebo se ). E sad, mislim da je i explane snimao isto samnom u spektorima. Opet ponavljam, ne zanima me sta drugi misle o meni, teram svoje.. "BUDI SVOJ"

"Ali mi stalno pricha kako je messi cheater i dbl.."

Jos jedna teorija na koga sumnjam, ali kad se sazna recu vam dal na tog mislim.


Tjuss



EDIT : Bio je "ECM|Flew" Slucajno napisano FLEW velikim... Logika


Poslednji izmenio dana Uto Feb 05, 2008 10:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
1337 scopus

1337 scopus


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 10:27 pm

Mogu da ti dam msn logo itd..
EDIT: nikad nebih se nikad velikim slovima potpisao itd.. to nisam ja..
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 11:47 pm

Shadowfiend ::

3.Ljubomorne dushe mogu da nam pushe!!!

Neshto malo i moih 4a Smile

BRAVOOO lol!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptyUto Feb 05, 2008 11:54 pm

a je*iga sad, nisi svaku foru ti izmislila xD
Nazad na vrh Ići dole
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 12:13 am

imam ja taj demo sa flewom Wink

i da , ona vasa raspravljanja , mene zaobidjite u budutje Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
1337 scopus

1337 scopus


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 12:46 am

explane ::
imam ja taj demo sa flewom Wink

i da , ona vasa raspravljanja , mene zaobidjite u budutje Wink
TO NIJE PRAVI FLEW I KRAJ! NE KAZHE SE TAKO!!
SVAKI DBL MOZHE UC POD BILO CHIJIM NICOM I DA CHEATUJE I TAKODJE JOSH 1DBL IZ SPECTATORA DA GA SNIMA!! NE BUDITE GLUPI!!!
LOCK OVO, Van wca ne trpim druzhenje s'govnima!


Poslednji izmenio dana Sre Feb 06, 2008 1:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 12:50 am

Meni se lik predstavio na ovaj nick kao da si ti jel ti imas ovaj msn nickkkk@hotmail.com??? kaze ja sam krso ovo mi je novi msn
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 12:51 am

Nema...
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 12:53 am

U nanu li mu njegovu kad mu posljem trojanca na msn!
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 1:22 am

hahahahha
Nazad na vrh Ići dole
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 2:15 pm

F4LKON ::
Meni se lik predstavio na ovaj nick kao da si ti jel ti imas ovaj msn nickkkk@hotmail.com??? kaze ja sam krso ovo mi je novi msn

Kreten, ne menjam ja svoj msn :p
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 2:21 pm

lol

krsman pro =)
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 4:44 pm

zato lepo uzmite IP,pa uporedite
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
SCK
Visitor
Visitor



Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 5:00 pm

a sta ako ima ADSL??
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 5:23 pm

ADSL ima staticku....:S
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
SCK
Visitor
Visitor



Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 5:34 pm

vecina nema....
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 5:46 pm

AlokiN ::
ADSL ima staticku....:S

...dinamicku ima adsl ali IP se u sustini i ne promeni previse... recimo ako mu je bio 86.175.35.114 onda ce mu biti slican IP.. nece se mnogo promeniti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 9:07 pm

Pa brate to je do provajdera, on ima odredjen opseg, i sad ako je neko drugi sa tog provajdera moze da ispadne da je on...
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. EmptySre Feb 06, 2008 11:50 pm

Jbg nzm vishe shta da napishem ;p [kazhem]

ono qlirajte bvk Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..   Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flew, Shadowfiend, KrsmaN, badboy itd..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ECM | SHADOWFIEND NEKO SE PREDSTALJA KAO JA I BOG ZNA SHTA SVE RADI POD MOJIM NIKOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: