EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 morao sam owo da stavim!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 4:14 pm

owako itd ako imash shta protiv moje igre i mene lichno mi se obrati nemoj po ovim forumima... istina na jednom cw-u sam ishao rush sony je igrao tad... zajebawao sam se... al je*iga brate ako si ti ljubomoran ne mogu ti pomocji... kad god je tu psy,sony ili neko shto zna taktike kazhe rush b idem rush b... kratko idem kratko tako da nemoj da cepash bulju ortak isqliraj se odmorI! cheers
Nazad na vrh Ići dole
1337 scopus

1337 scopus


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 8:34 pm

upravo tako
Nazad na vrh Ići dole
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 8:38 pm

kao prvo, kako licno tebi da kazem kad te ne poznajem niti si ni bio na msn-u, a govorio sam ti za tvoju igru u toku nekog CW-a... i na onom mixu si me mnogooo iznervirao a to radis i na CWovima ponekad, lik vidi prazno B 10 sekunde i on zakljuci da nema nikog...
kao drugo, nikad ni na koga nisam bio ljubomoran niti cu ikad biti!
Ne zelim da se svadjam ali izgleda da nisi provalio da jos uvek imam pristup clan chatu pa si tamo poceo da lajes o meni... naravno, iza mojih ledja misleci da ja to ne vidim... i da budem ljubomoran na takvu osobu? Nikad pa ni tad!
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 8:39 pm

sad molim bilo koga da lockuje ovo da ne dodje do bilo kakve svadje...
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 9:41 pm

Ja tju...

Dosta svadje ffs o.O
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! EmptySre Jan 30, 2008 9:47 pm

ILIJA I DINO IDEMO SAD BRATSKI POLJUBAC I ZAGRLJAJ Very Happy Nemoj da se ja ljutim !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Sponsored content





morao sam owo da stavim! Empty
PočaljiNaslov: Re: morao sam owo da stavim!   morao sam owo da stavim! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
morao sam owo da stavim!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Morao sam ovo jebes mi sve.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: