EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)

Ići dole 
+8
bitj
DiAwOlO
Silver
steviss
ecm-team // F4LKON
coke
etc - barbie
sony
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 9:43 pm

E pa doso je dan kad se sony oprasta od ecm. Razlog tome je neozbiljnost klana i tako to. Za mec ne mozemo da se skupimo, kad se skupimo za trening to traje 15 min zbog svakakvih gluposti. Da ne lupetam vise ako hoce neko od ovih clanova sto su tu da preuzme klan samo naprijed. Ako nece onda je to kraj klana. Moram da napomenem najbolje vrijeme ecm-a je bilo dok su igrali falkon, fear, mazi, kapisla, extreme i ja. Ako sam nekoga izostavio iz tog perioda sry. Takodje moram da napomene da je klan nastao u oktobru 2007 (ja mislim :S) a osnivaci su bili exile (heaven) i ja. Nisam ocekivao da ce klan opstati tako dugo al eto. Drzao sam klan na nogama kolko sam mogao al vise nemam zivaca. Falkon, stevan, alexej, vlex, sajh, etc vi odlucite sta cete dalje i kako. Za kraj zelio bi da se zahvalim svima koji su igrali za ovaj klan! Bilo mi je zadovoljstvo igrati/voditi klan Wink Sa forumom ne znam sta cu uraditi. To cemo da vidimo. Alexej je takodje reko da napusta klan da to ne zaboravim Smile REko je da napisem.
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 9:47 pm

niđe veze,ja moram da obiđem rodbinu na raspustu,igrao bih kad sam tu...
i večeras hoć da igram pmam te na msn ti mi eha odgovoriš i to je To :O ? Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) 182557
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 10:02 pm

Sad Sad Sad Sad ooh whyy just whyyy sretno ti bilo bro in d fjucr Very Happy ee da forum da nisi tako Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) 612711
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 10:28 pm

ma kako to ne moze on bez ecm kad dodje zima eto njega svom toplom ecm-u:D
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 10:48 pm

sony je naso drugi klan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 11:05 pm

Jao izdajo!
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPon Avg 11, 2008 11:27 pm

ma ko ce sudu nakog blentavog ; d doci ce on vamo opet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyUto Avg 12, 2008 12:04 am

lol ... samo cu reci lol
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyUto Avg 12, 2008 1:18 am

ecm-gaming // F4LKON ::
Jao izdajo!

Ovamo barem igram cw-ove za razliku od ecm. Kolko sam puta obnovio klan? kolko zivaca potrosio? Ja zakazem cw/trening gdje je barem 5 igraca? Budem negdje vani i pozurim kuci ko kreten nekakav da vas ne bi ispalio a oni mene ispale. E pa necemo vise tako. Ja sam ti reko ako hocete da igrati bez mene samo naprijed i bolje vam je bez mene Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyUto Avg 12, 2008 5:53 am

Volim ecm samo zato sto me diawolo nekada prozivao a sada mogu da ga silujem Razz hahahahaha Razz

The one and only ecm Wink Krivo mi feara i kapisle sto ih nema nigde, vise feara, kapisla je zensko zato nije ni htela da kupi mic da je ne provalimo Very Happy Et sta je tu je, vise od pola godine klan ehej, uspeh Very Happy hf "ostatku" klana ako nastavi, u sta sumnjam, falkon planira da otvori skolu hakera pa ce da vas navuche u tom smeru No

BTW, forum ne obaraj, pusti neka "umre" u miru Very Happy Very Happy Very Happy I napravi backup za glory days geek
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyUto Avg 12, 2008 3:43 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHHAHAHAHAAHHHAHAHAH

ma ja i sad kazhem,wh chisti... al ono necju da te prozivam dok smo zajedno u klanu... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyUto Avg 12, 2008 5:32 pm

ja mislio aim Sad Wink
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptySre Avg 13, 2008 9:56 pm

najjache vreme bilo dok su stevan i dino pwnali Smile

eto toliko ...

oni su uvek dizali i uvek oni reshavali i dobijali ... a soniju 10ka za trud oko klana, bogme i meni bi odavno dosadilo to sve ...

c ya
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptySre Avg 13, 2008 10:28 pm

hahahh ty bitj Smile
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptySre Avg 13, 2008 10:33 pm

nema shta da mi se zahvaljujesh, to je onako moje mishljenje ... F4LKON je imao samo dobro pucanje, ali svi znamo ko je ovaj klan uvek izvlachio Smile
Nazad na vrh Ići dole
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyČet Avg 14, 2008 2:02 am

potvrdjujem xD
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyČet Avg 14, 2008 3:15 am

bitj ::
najjache vreme bilo dok su stevan i dino pwnali Smile

eto toliko ...

oni su uvek dizali i uvek oni reshavali i dobijali ... a soniju 10ka za trud oko klana, bogme i meni bi odavno dosadilo to sve ...

c ya

/me and dino = pr0 Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) 696736 Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) 129301
shalu na stranu jbg, sta da se radi, bilo je lepo dok je trajalo. Ja ionako ne igram u zadnje wreme cs, polako prestajem i jbg tako to... Razz btw sve cestitke sony sto je pokushawao na bezbroj nachina da odrzhi ekipu, i falkonu koji je bio tu od pocetka. Cool
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyČet Avg 14, 2008 3:18 am

bitj ::
nema shta da mi se zahvaljujesh, to je onako moje mishljenje ... F4LKON je imao samo dobro pucanje, ali svi znamo ko je ovaj klan uvek izvlachio Smile

šut' xD
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
luXor

luXor


Broj poruka : 84
Godina : 35
Datum upisa : 24.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 12:18 am

zhao mi je shto ovo chujem Sad

a klan je napravljen prije nego shto sony kazhe, mozhda negdje u julu 2007. mene je heaven pozvao u klan a tad sam bio totalni n00b (ko i svi koji smo samo u LANu igrali), i mnogo mnogo skill-a nakupio ovde... hvala vam za to i svima s kojima sam igrao u ovom klanu.

sve najbolje u buduce klanu i sonyju Very Happy

sony koza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 1:01 am

tnx prvo djevojke pa onda jos vece djevojke (npr luxor xD)
zivci pri kraju jbg ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 7:27 am

sony pro, uvek tjemo igrati 4 ecm Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) 30797
Nazad na vrh Ići dole
luXor

luXor


Broj poruka : 84
Godina : 35
Datum upisa : 24.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 1:21 pm

ma ljubim ti okice ko djandarike Very Happy kako mi je suki pametan, ko da smo u rodu Laughing

shteta, tako mlad a vec treba na psihijatriju... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PuDg[E]




Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.04.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 1:24 pm

jbg...
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 8:09 pm

oh luXor vid' nove slichice :$
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) EmptyPet Avg 15, 2008 8:18 pm

luxor isti sykon : )

btw,ako ima ko zainteresiran da se vrati ecm = ) dobio sam steam itd,itd... Very Happy

al' tek tamo od polovine augusta tj septembra : ) ?
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
Sponsored content





Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)   Caos ecm nakon nekolko mjeseci :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caos ecm nakon nekolko mjeseci :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 12 sati igranja pesa,posledice nakon toga xD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: