EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Jako ozbiljno,jako HITNO!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 1:19 am

Ljudi,o chemu se ovde radi?
Znachi,vec 2 dana ne mogu da pogodim lika...pitajte ballrog-a i coke-ta...za razliku od mixeva od pre 4-5 dana u kojima sam igrao do jaja...sad ne mogu da pogodim,osecam se podpuno nemocno kada ispadne jedan ili dvojca ispred mene...a pre ono redaljke acovi...
Ako je neko dozhiveo istu situaciju,molim vas da mi kazhe kako i kolko brzo je ispao iz te NEforme ???

Nemojte neke glupe postove molim vas... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 5:01 am

nemoj da ulazis u cs 2 dana, ozbiljno...citao sam blogove zonica gde je navodno i on imao takve dane, pa je lepo odmarao 2 dana, onda sednes za cs-om, imas volju i zelju, vec psihicke stvari dolaze Smile Poslusaj i bice ok..iz iskustva. U medjuvremenu gledaj demo-e boljih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 11:41 am

eee to to,i ja sam prosao kroz isto bas pre par dana Smile jednostavno mi ruka bila odvojena od mozga nepucam de ja ocu,rafale sam pucao po nebu i ko zna gde.... tako da iskuliraj i uzivaj nevrti se sve oko cs-a Wink osecaj ce se vrnuti.
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 1:32 pm

aha,aha...poenta je da se uzhelim...ok ok
HVALA VAM PUNO!

ako neko ima josh neshto neka kazhe,pa onda predveche malo :LocK:

@mazi
samo tju tvoje clipove da gledam... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 2:50 pm

Evo sta ja radim ono u fazonu picm dm dokle mogu da izdrzim ako te smara lag skini dm botove namestis 12 vs 2 i cepaj ...
A moguce je da ti je fps sa 100 na 60 spao pa ono nemas osecaj .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 2:55 pm

Ozb brate,eo ja vec nekoliko dana ne mogu lepo da igram tj ne onako kako znam Smile odmarao sam malo i sad je bolje Smile
Nazad na vrh Ići dole
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! EmptyNed Avg 10, 2008 11:05 pm

ok,thanx all !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
Sponsored content





Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty
PočaljiNaslov: Re: Jako ozbiljno,jako HITNO!   Jako ozbiljno,jako HITNO! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jako ozbiljno,jako HITNO!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bitno jako bitno xD
» HITNO XD
» POD HITNO, DAKLE OMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Help Request :: Pomoc-
Skoči na: