EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da stavimo tacku i na ovo :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyČet Avg 07, 2008 1:52 pm

Ronaldo: Ostajem u Manchesteru

Cristiano Ronaldo ostaje barem još narednu sezonu u Manchester Unitedu iako i dalje žarko želi zaigrati za madridski Real. - razriješena je danas enigma o budućnosti portugalskog asa.


Portugalac je za Publico izjavio kako je uvjeren da je Real ponudio Manchesteru visok novčani iznos čim su saznali da je Ronaldo voljan pridružiti im se.

Razgovarao sam s Fergusonom i usuglasili smo se da bi najbolje bilo da i naredne sezone ostanem u Manchester Unitedu.

Prije nego se pojave tračevi i špekulacije želim jednu stvar rasčistiti. Tko god kaže i napiše nešto drugo od onog što sam sad rekao – LAŽE. Igrat ću za Manchester United svim srcem i dušom, borit ću se za čast dresa kojeg volim i pokazat ću isti pristup kao što sam ga i uvijek pokazivao u dresu Manchester Uniteda.

Jedno vrijeme sam želio da odem iz Manchestera i nastupim za Real. Kada bih rekao drugačije slagao bih i Vas i sebe. - iskren je bio Portugalac.



Toliko o tome da ide u real ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
chelsea_girl

chelsea_girl


Broj poruka : 282
Godina : 31
Location : Stamford Bridge
Datum upisa : 10.02.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyČet Avg 07, 2008 8:19 pm

heh taman da ga ballack isprasi sl sezone Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyČet Avg 07, 2008 8:29 pm

jesam reko ja ?x D
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyČet Avg 07, 2008 8:56 pm

zvezdasica-92 ::
heh taman da ga ballack isprasi sl sezone Very Happy

taman Smile ...
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyPet Avg 08, 2008 4:04 am

lol vid tjune...jel se cigan konachno opredelio???

Znachi kad bi malo zumirali njegovo lice izvalili bi da se na njegovoj kozhi odrzhao 2 svetski rat...znachi...sve sami rovovi i katakombe...brate...zashto ribe vole njega umesto mene koj imam kozhu ka`bebina gooza[nije bash tako,ali ono...normalno...]???hahahahah

ne ozb...on mozhe da zhivi od para kolko ima i boli njega ufce...a to shto tje ga balak isprashi...to ima da seva ceo old trafford od balakove glavoodzhe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyPet Avg 08, 2008 12:25 pm

p4bLo ::
lol vid tjune...jel se cigan konachno opredelio???

Znachi kad bi malo zumirali njegovo lice izvalili bi da se na njegovoj kozhi odrzhao 2 svetski rat...znachi...sve sami rovovi i katakombe...brate...zashto ribe vole njega umesto mene koj imam kozhu ka`bebina gooza[nije bash tako,ali ono...normalno...]???hahahahah

ne ozb...on mozhe da zhivi od para kolko ima i boli njega ufce...a to shto tje ga balak isprashi...to ima da seva ceo old trafford od balakove glavoodzhe...

Mozhda zato shto imash 13-14 godina a on 22 godine, i shto nije sedeo za kompom u tvojim i mojim godinama nego je umirao na terenima po suncu kishi snegu ko ja samo shto ja nemam para da uspem u zhivotu ( ne josh ) i zato shto ribe vole njegov tip, + vodolija je ufff za ribe smrt!...
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyPet Avg 08, 2008 2:20 pm

F50+ ::
p4bLo ::
lol vid tjune...jel se cigan konachno opredelio???

Znachi kad bi malo zumirali njegovo lice izvalili bi da se na njegovoj kozhi odrzhao 2 svetski rat...znachi...sve sami rovovi i katakombe...brate...zashto ribe vole njega umesto mene koj imam kozhu ka`bebina gooza[nije bash tako,ali ono...normalno...]???hahahahah

ne ozb...on mozhe da zhivi od para kolko ima i boli njega ufce...a to shto tje ga balak isprashi...to ima da seva ceo old trafford od balakove glavoodzhe...

Mozhda zato shto imash 13-14 godina a on 22 godine, i shto nije sedeo za kompom u tvojim i mojim godinama nego je umirao na terenima po suncu kishi snegu ko ja samo shto ja nemam para da uspem u zhivotu ( ne josh ) i zato shto ribe vole njegov tip, + vodolija je ufff za ribe smrt!...
Ma pusti ga messi nije ni njemu lako
Nazad na vrh Ići dole
chelsea_girl

chelsea_girl


Broj poruka : 282
Godina : 31
Location : Stamford Bridge
Datum upisa : 10.02.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 5:31 pm

p4bLo -,-

nemoj tvoja glavudza da leti po old trafordu i po celoj srbiji kad te ja isprasim Wink
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 6:18 pm

HAHAHAHAHHAAHHA kraljice djece mi
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 8:19 pm

BaLLrog ::
F50+ ::
p4bLo ::
lol vid tjune...jel se cigan konachno opredelio???

Znachi kad bi malo zumirali njegovo lice izvalili bi da se na njegovoj kozhi odrzhao 2 svetski rat...znachi...sve sami rovovi i katakombe...brate...zashto ribe vole njega umesto mene koj imam kozhu ka`bebina gooza[nije bash tako,ali ono...normalno...]???hahahahah

ne ozb...on mozhe da zhivi od para kolko ima i boli njega ufce...a to shto tje ga balak isprashi...to ima da seva ceo old trafford od balakove glavoodzhe...

Mozhda zato shto imash 13-14 godina a on 22 godine, i shto nije sedeo za kompom u tvojim i mojim godinama nego je umirao na terenima po suncu kishi snegu ko ja samo shto ja nemam para da uspem u zhivotu ( ne josh ) i zato shto ribe vole njegov tip, + vodolija je ufff za ribe smrt!...
Ma pusti ga messi nije ni njemu lako


tebra,ja sam isto vodolija i crkavam po bazenima ko debil,mrzi me da pishem referate ali on mozhe josh i da uzhiva a mi do avgusta ne napushta mo BG...onda tek imamo mesec odmora i onda o5...ujutru i uveche treninzi...u vodi 20 puta tezhe...
BTW SAD CU JOSH MALO U REPREZENTACIJU!

@ a za glavudzhu zvezdashice...mislio sam pozitivno :p cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 9:16 pm

p4bLo ::
BaLLrog ::
F50+ ::
p4bLo ::
lol vid tjune...jel se cigan konachno opredelio???

Znachi kad bi malo zumirali njegovo lice izvalili bi da se na njegovoj kozhi odrzhao 2 svetski rat...znachi...sve sami rovovi i katakombe...brate...zashto ribe vole njega umesto mene koj imam kozhu ka`bebina gooza[nije bash tako,ali ono...normalno...]???hahahahah

ne ozb...on mozhe da zhivi od para kolko ima i boli njega ufce...a to shto tje ga balak isprashi...to ima da seva ceo old trafford od balakove glavoodzhe...

Mozhda zato shto imash 13-14 godina a on 22 godine, i shto nije sedeo za kompom u tvojim i mojim godinama nego je umirao na terenima po suncu kishi snegu ko ja samo shto ja nemam para da uspem u zhivotu ( ne josh ) i zato shto ribe vole njegov tip, + vodolija je ufff za ribe smrt!...
Ma pusti ga messi nije ni njemu lako


tebra,ja sam isto vodolija i crkavam po bazenima ko debil,mrzi me da pishem referate ali on mozhe josh i da uzhiva a mi do avgusta ne napushta mo BG...onda tek imamo mesec odmora i onda o5...ujutru i uveche treninzi...u vodi 20 puta tezhe...
BTW SAD CU JOSH MALO U REPREZENTACIJU!

@ a za glavudzhu zvezdashice...mislio sam pozitivno :p cheers cheers cheers cheers cheers

aha, vodeni sport je popularniji ?? oO

Btw, kako ti to crkavas ? Ronaldo nije visio na netu u tim godinama .. Izvini wonderkindu nisam te prepozno :S
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 10:02 pm

ma laze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptySub Avg 09, 2008 10:13 pm

jbg !! n1 ovo 5 cm Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyNed Avg 10, 2008 1:07 am

ja sam alexej crkavao,da vidish kad trener iz jednog osmeha kazhe 5 KM,pa pomislim da je jedna shirina 20 m,pa ti vidi...igram za 93...a 95. sam.
Sad imamo pauzu...do septembra...videces kad krene sezona,ima da me vidite samo vikendima...Ma opushteno,videcete Very Happy


What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyNed Avg 10, 2008 1:46 am

jbg.. i ja sam 91 a igram sa 89+ ...
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) EmptyNed Avg 10, 2008 2:18 am

I ja sam 2000 al je*iga stavljam lock
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Sponsored content





Da stavimo tacku i na ovo :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Da stavimo tacku i na ovo :)   Da stavimo tacku i na ovo :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da stavimo tacku i na ovo :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: