EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pa dobro sta je s vama??????

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptyUto Avg 05, 2008 11:28 pm

Jel moze ista u ovom klanu proci kako treba?
Vlex ti znas taktike? Ok a znaju li ostali? Ti nepotreban a? Ne znas normalno opomenuti momka nego udri po njemu dok ga ne ubijes??? ok...
Falkon??? Ni crtanje ti nije dovoljno??? Za sta sluze one teme u TAKTIKAMA??????? Zasto sluzi ono pisanje na treningu??? Ma jok idemo po svom pa kako god...
Pucanje na treningu izmedju sebe??? scratch Samo radi cega nek mi neko objasni???? Da nekome jos vise zivce pocupate!!!
Alexeja ping u zdrav mozak jebe i opet se trudi ali jok ko jebe njega. Stevan planove sjebe radi JEBENOG treninga ali ko jebe i njega. Boli vas kurac za druge samo na sebe mislite?
Majke mi moje ovako vise nece moci. Jos jedna ovakva sjebada i promjene u klanu. Odose zivci radi nicega u picku materinu. Vidjecemo se jos...
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptySre Avg 06, 2008 12:11 pm

...

Kada sam na wirlessu tamo smanjicu ratove na minimum ali juce sam pricao sa kevom oko adsla .. Rekla je da se strpim jos par dana ili nedelju da uzme drugi komp pa ce staviti u moju sobu a adsl ce se deliti samo kad je potrebno i radice ..

A sto se tice onog drugog provajdera, cale nema vremena da podignemo antenu jbg, crnci svaki dan ..

a zasto sam izaso ? Pa jebote vec mi pojede zivce jebeni ping i jos vi radite po svom, jos pitam ko je desno ? Falkon kaze ja sam stekam se i nastavi lik da trci na kr.. cemu to vodi ?
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptySre Avg 06, 2008 5:14 pm

Jeste jebo nrekli da se jebeno stekam u jebenom tunelu jel ono nije jebeni tunel kao jedan ne znate fino pisanjem objasniti a u ostalom sta ce pisanje kad ima jebeni ts,nisam nastavio da trcim neg sam poceo da trcim jer sam po minute jebeno cekao sta ce te vi i kako ce te stali u tunelu i gledate se ko je jebeno ljepsi.Moje misljenje kad budete znali kado fear i mazi da objasnite taktiku javite se!
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptySre Avg 06, 2008 8:25 pm

Falkon, ko prvo stajali smo i cekali alexeja dok se on namjesti jer ga je ping jebo Smile
Fino ti je receno da se smoke treba baciti na B al haj mi samo objasni kako bi ga odozdo bacio? Smile
Bice novi pokusaj pa haj nek neko usere jebo vas dan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptySre Avg 06, 2008 10:58 pm

Bice demo kako bacam odande smok
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? EmptyČet Avg 07, 2008 12:33 am

haha
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Sponsored content





Pa dobro sta je s vama?????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa dobro sta je s vama??????   Pa dobro sta je s vama?????? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pa dobro sta je s vama??????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako je nama dobro xD
» da podelim smeh sa vama
» Ko je po vama najbolji lik na forumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: