EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ne moze vise ovako...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptySub Avg 02, 2008 11:33 pm

Kao sto sajh rece kad bi se gledali pojedicni prejak klan a ustvari timski karine. Pa jbt ne mozemo za jebeni cw da se skupimo.
Sest nas je tu i opet nikako! Naravno da ce biti bolje kad se etc i stevan vrate ali kad je to? -.- Dok ostali botovski klanovi svaki da igraju meceve mi ispaljujemo jedni druge. Jadno pravo... Sutra nedelja i mislim da bi jedan trening u 21 ok bio.
Alexej kolko ce tebe lag jebati? Hocel se to sredjivati ikako ili...? Iskreno ovako si samo na "papiru" u klanu. Ovim ne govorim da trebas izaci nego samo pitam dokle ne mozemo racunati na tebe tj. dal treba jos jedan covjek u klanu?
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptyNed Avg 03, 2008 1:52 am

Da li sam ti rekao da keva ima posla na ADSLU ? Rekao sam !

Radnim danima sam na wirlessu ali laguje samo kad pada kisha! Pre neki dan je padala kisha zato je lagovalo. Sto se mene tice nemoram ni igrat jebe mi se. Okupim vas 4 vlex opet sere 2 minuta nesto da uradim, dok se on seti meni vec rikne modem..Keva ce uzeti drugi komp za par dana sa adslom meni ce ostati moj i neki novi provajder cu dobit sta ja znam...
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptyNed Avg 03, 2008 2:57 am

Tu situaciju oko keve i adsla nisam ni spominjo jer znam. Samo sam pito dokle cete lag jebati al ti reagujes koda sam te napo ocam.
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptyNed Avg 03, 2008 2:58 am

sony ::
Tu situaciju oko keve i adsla nisam ni spominjo jer znam. Samo sam pito dokle cete lag jebati al ti reagujes koda sam te napo ocam.

sjeban sam nesto + doso sa svadbe sry
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptyNed Avg 03, 2008 3:01 am

Np. Ono gore je za sve bilo upuceno jer ovako ne moze vise ba. Kad smo zadnji put igrali cw? :S
Sutra u 21 trening nemoj da se ljutim :@
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... EmptyNed Avg 03, 2008 3:02 am

sony ::
Np. Ono gore je za sve bilo upuceno jer ovako ne moze vise ba. Kad smo zadnji put igrali cw? :S
Sutra u 21 trening nemoj da se ljutim :@

mogu u 21, eventualno 21;05..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne moze vise ovako... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne moze vise ovako...   Ne moze vise ovako... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne moze vise ovako...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nema vise ecm-a
» Aa jooj ubi me vise u pojam -.-
» pa ovako.....
» Ima neko/moze da mi nadje ?
» ee ovako bye bye pub's by coke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: