EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 za messija ...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

za messija ... Empty
PočaljiNaslov: za messija ...   za messija ... EmptySub Avg 02, 2008 6:01 am

chovjeche previshe ozbiljno shvatash net... i virtual svijet uopshte... brate zhivi real life,tamo se bori za neshto a ne odje da mi se pomamljujesh sa spamom... ae bez mene uchini mi tu uslugu.. batali malo ko spama ovo,ko spama ono,kao prvo niko i nishta si,drugo spamuju ljudi shto sad? ti cjesh ih istrijebit je li? maxe kralju isqliraj malo... real life,uvati neq ribu izjebi je,daj sebi odushka,nemoj da si 24/7 na kompu brate... to je samo komp...
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

za messija ... Empty
PočaljiNaslov: Re: za messija ...   za messija ... EmptySub Avg 02, 2008 12:25 pm

DiAwOlO ::
chovjeche previshe ozbiljno shvatash net... i virtual svijet uopshte... brate zhivi real life,tamo se bori za neshto a ne odje da mi se pomamljujesh sa spamom... ae bez mene uchini mi tu uslugu.. batali malo ko spama ovo,ko spama ono,kao prvo niko i nishta si,drugo spamuju ljudi shto sad? ti cjesh ih istrijebit je li? maxe kralju isqliraj malo... real life,uvati neq ribu izjebi je,daj sebi odushka,nemoj da si 24/7 na kompu brate... to je samo komp...

kome bre TI prichash za real life ? Odavno ga imam i imam vec ciljeve, to shto ja ovde pishem to tebe ne zanima jasno ? Ja nemam more pa da idem kada je vrucina ( 12-17 sati, ali odem i trchim na stadion). 24/7 sam online na msn ali na kompu heh varas se "sine" ( ne gasim net jer skidam sve i svasta (L) ).To sto ja nisam niko i nishta, to stoji josh uvek, to isto vazi i za tebe "TI SI NIKO I NISHTA DA MENI SERESH". Ja nemam virtualni svet ( sto moze potvrditi nekoliko "normalnih" ljude ovde na "netu" a ne ko ti i josh par sto samo gledaju interese.. Sponzorushe haha (: ) i net shvatam kao zezanje samo sto si ti retard kao i neki napaceni idioti koji misle da znaju cs (: .. A spam na ovom forumu "cu istrebiti" samo da mi namesti sony admina.. A to sto je samo komp, ok. Barem treniram i ne krivim kicmu ko vi napaceni idioti...

Ustvari zashto ti se ja pravdam ? A DA , ZATO STO SI IDIOT tako ? Ovo si mogao napisati na MSN samo shto si hteo ispasti frajer jel da ? BRAVO FRAJERU (:


AE ODO NA SVADBU, uletecu ponekad a ako vam nesto treba, ostavite poruku na msn posle zvucnog signala (L)

Fu.SK (:
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

za messija ... Empty
PočaljiNaslov: Re: za messija ...   za messija ... EmptySub Avg 02, 2008 2:17 pm

-.- opet svadja ... rekli ste jedan drugom sta mislite ae soni lokaj ovo,a vas cvaj to na msn reste.
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

za messija ... Empty
PočaljiNaslov: Re: za messija ...   za messija ... EmptySub Avg 02, 2008 2:24 pm

lock kanta Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
Sponsored content





za messija ... Empty
PočaljiNaslov: Re: za messija ...   za messija ... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
za messija ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ZA MESSIJA !!!!!
» TEMA ZA MOG MESSIJA NUMERO 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: