EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Jedan ali vredan ......

Ići dole 
+4
mixmaNia
sony
coke
BaLLrog
8 posters
AutorPoruka
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptyPet Jul 18, 2008 8:24 pm

Ja i maki bot od pocetka smo imali isti score Very Happy
Jedan ali vredan ...... Anfldebosi1
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptyPet Jul 18, 2008 11:47 pm

Pffff djoni ima bolji nja nja nja nja Razz Razz Razz njemu je 100:28 Very Happy nja nja nja nja nja
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptyPet Jul 18, 2008 11:49 pm

njanjes mu ga xd
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 2:02 am

'beRt ::
Pffff djoni ima bolji nja nja nja nja Razz Razz Razz njemu je 100:28 Very Happy nja nja nja nja nja
Nije to fazon nego sto nam je obojici stalno isti skore bio njanjem ti onoj maloj od preko puta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 2:50 am

nije od preko puta xD a i nema vise te male Smile sta cu vam ja kad ste oboica my litle botlesinjos Very Happy pa vam isti skor,a cu's kako nece kad vas tata coke ucio kako se igra Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
mixmaNia




Broj poruka : 19
Godina : 30
Location : de_clan_1mill - Stek na Ts sponu
Datum upisa : 13.07.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:48 am

Mislim da niste mogli da igrate protiv gorih BOTOVA Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 10:42 am

"jedan ali vredan"... rekoh i ja svojoj bivsoj Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 11:22 am

mixmaNia ::
Mislim da niste mogli da igrate protiv gorih BOTOVA Shocked
haha mogu da se kladim da nisi nista bolji od njih Very Happy
Ako si se utripovao da si pro idi na alternate server pa se igraj profe sa likovima koji imaju sluske za walk pirat
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 1:46 pm

Jedan ali vredan ...... Skorina
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 1:47 pm

hahaha xD dule si ti igro na alternate od 23:00 xD jel tada igraji citeri krcato al preko dana je fino Wink ja i dzoni smo jedno ovnali tamo ono dosta solidno Smile dje je on uopste ???
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 2:16 pm

Otiso johny kuci Smile nece ga biti 2 mjeseca Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 2:54 pm

Brate i preko dana su citeri pitaj makija i iku jbt idemo walk od spawna i samo vidis lete flesevi na nas buse kroz zid ubij boze :S
Nije bio dan bilo je negde oko 21,22
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:08 pm

BaLLrog ::
Brate i preko dana su citeri pitaj makija i iku jbt idemo walk od spawna i samo vidis lete flesevi na nas buse kroz zid ubij boze :S
Nije bio dan bilo je negde oko 21,22
dobro tad pocinju da dolaze,al ti sto bacaju fleseve i buse zid ti nisu citeri Wink kad budes igrao tamo jedno 2 nedelje
skontaces ko ima cit ko ne tako sam ja u pocetku mislio da je svaki citer Very Happy ko busi al ono,naviko sma se na njih ^^
stvar je u brojanju Smile ja naprimer kad se steknem kad sam ct i cekam odbrojavam od 5 i bacam he pa fles,i taman kad izlecu pocnem pucam pa sta mi bog da Smile a videces i sam,al sam se raspisao leb ti je*em neorani Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:36 pm

hahahaha..coke onako sve znojav od ubijanja, stane u cosak brise ruke i broji..1..2..3..4..hs. ~ quit enter


Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:39 pm

hahahaha xD
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:42 pm

~ q TAB ENTER xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 3:43 pm

Silver ::
hahahaha..coke onako sve znojav od ubijanja, stane u cosak brise ruke i broji..1..2..3..4..hs. ~ quit enter


Very Happy Very Happy Very Happy
nije 1..2..3..4..5 nego 5,4,3,2,1 FIREEEEEE i ubijem jednog i ostala 8orica me pregaze ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 4:30 pm

'beRt ::
BaLLrog ::
Brate i preko dana su citeri pitaj makija i iku jbt idemo walk od spawna i samo vidis lete flesevi na nas buse kroz zid ubij boze :S
Nije bio dan bilo je negde oko 21,22
dobro tad pocinju da dolaze,al ti sto bacaju fleseve i buse zid ti nisu citeri Wink kad budes igrao tamo jedno 2 nedelje
skontaces ko ima cit ko ne tako sam ja u pocetku mislio da je svaki citer Very Happy ko busi al ono,naviko sma se na njih ^^
stvar je u brojanju Smile ja naprimer kad se steknem kad sam ct i cekam odbrojavam od 5 i bacam he pa fles,i taman kad izlecu pocnem pucam pa sta mi bog da Smile a videces i sam,al sam se raspisao leb ti je*em neorani Shocked Shocked
Kako se pravis pametan da bog sacuva znaci prvo se stekamo na spawnu pa idemo walk polako kroz kanalizaciju na cpl_mil i znaci taman sto se ustekamo kod buradi kad vidis na nas bacaju fleseve sve zivo ali walk smo isli i lik uvek zna gde smo bez obzira sto smo walk isli ...
I DA COKE JE PRO
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 5:33 pm

BaLLrog ::
'beRt ::
BaLLrog ::
Brate i preko dana su citeri pitaj makija i iku jbt idemo walk od spawna i samo vidis lete flesevi na nas buse kroz zid ubij boze :S
Nije bio dan bilo je negde oko 21,22
dobro tad pocinju da dolaze,al ti sto bacaju fleseve i buse zid ti nisu citeri Wink kad budes igrao tamo jedno 2 nedelje
skontaces ko ima cit ko ne tako sam ja u pocetku mislio da je svaki citer Very Happy ko busi al ono,naviko sma se na njih ^^
stvar je u brojanju Smile ja naprimer kad se steknem kad sam ct i cekam odbrojavam od 5 i bacam he pa fles,i taman kad izlecu pocnem pucam pa sta mi bog da Smile a videces i sam,al sam se raspisao leb ti je*em neorani Shocked Shocked
Kako se pravis pametan da bog sacuva znaci prvo se stekamo na spawnu pa idemo walk polako kroz kanalizaciju na cpl_mil i znaci taman sto se ustekamo kod buradi kad vidis na nas bacaju fleseve sve zivo ali walk smo isli i lik uvek zna gde smo bez obzira sto smo walk isli ...
I DA COKE JE PRO

Za tebe jeste Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 6:41 pm

Izvini decko koliko imas godina 12 ajde sedi u kauc i gledaj crtani bolje cje ti biti ...
Nazad na vrh Ići dole
1Nd




Broj poruka : 178
Datum upisa : 12.07.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 6:45 pm

:@\
AJDE BRE NE SERI BALROG
kOLIKO si stariji od njega?
2,3,5 godina? Velika Razlika STFU I PUSTI ANS NA MIRU l@
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... EmptySub Jul 19, 2008 7:33 pm

LOCK xD pwned nema svadje vise ...
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Sponsored content





Jedan ali vredan ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan ali vredan ......   Jedan ali vredan ...... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jedan ali vredan ......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» evo jedan vic od mene...
» EVo jos jedan funny movie
» Evo fragic jedan sa danasnjeg meca
» Jedan od najlepsih aceova by Urooo5h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Counter-Strike :: ScreenShots & Movies-
Skoči na: