EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 DeeDee prijave za klan

Ići dole 
+6
Silver
coke
** d(^_-)b
etc - barbie
AlokiN
sony-ev kucni ljubimac
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 1:31 am

Hello,ja sam DeeDee
Igram cs 8 godina aktualno 4 godine na netu....
Imam 14 godina
Klanovi u kojima sam bio : Set dogs,Werewolves,SHarkboysclan,Prisoners i jos mnogi ali se ne sjecam Very Happy
Kao admin bio na puno servera sve amx modove znam...
Ako je potrebno mogu na probnih par cwova pa da se uvjerite da sam skIlL3R!!:DD:
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 1:44 am

Ja sam ga u 14drkao a ti mi tu igras 8god CS
Pazite se stigo je novi HeatoN -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:44 am

jest' vala

ja ga sad drkam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 11:44 am

DeeDee ::
Hello,ja sam DeeDee
Igram cs 8 godina aktualno 4 godine na netu....
Imam 14 godina
Klanovi u kojima sam bio : Set dogs,Werewolves,SHarkboysclan,Prisoners i jos mnogi ali se ne sjecam Very Happy
Kao admin bio na puno servera sve amx modove znam...
Ako je potrebno mogu na probnih par cwova pa da se uvjerite da sam skIlL3R!!:DD:
AHAHHA AHHAHA AHHAHAHAH Al me lik lepo nasmejo... HAHAHAH pa ti igrash cs od 6e godine? ahahahhahahaha koji lidBo....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 12:43 pm

cek jel to zelis rec da ja lazem da igram 8 godina samo da bi ushao u klan ako to mislis nije....mozemo veceras 21h neki probni mix ili cw pa da vidite kako igram...et ja se izvinjavam sto smetam al...ja sam reko svoje na vama je da odlucite meni probni cw ne smeta...
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 12:44 pm

ostoya nemoras ti meni vjerovat ja sam od 6 godine aktualno poceo lan igrati...iz hrvatske sam trogir navrati jednom pa pitaj cjelu okolicu trogira kad sam poceo da derem cs pa ces vidjet....
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:08 pm

-.- od 6 godine,ja tada nisam znao sta je komp a ne cs.Jbt dje ce ove generacije cepostat roboti Shocked ja sa u 6 godini bio tarzan vero se po drvecu,po ulici glumeo Prleta i Tihog igrali se zmurke jbt imao sam jed 3-4 pakovanja onih mali vojnika cini mi se sive,zelene,zute i valjda plave da i igrackice iz kinder jajeta eo jos ih imam gore su mi na ormanu a ovaj igro cs sa 6 godina maaajko moja pa bolje sa 14 idi prcaj nesto a ne da trazis klan -.-'
E da da nebi dolazilo do daljeg razvoja prepiranja i svadja ovo ide LOCK !
pa ako oce neko od ECM-a ce ti odgovori na prijavu ako ne niiitaaa idi ga bacaj na jenu jameson Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:25 pm

pris0ners ? Koji ti nick bio ? Nisam primetio DeeDee kada sam igrao mixeve sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:28 pm

ma nisam bas igro za njih...omg najbolji bio u klanu nisam cw odigro...ccc!!
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:29 pm

MOLIM da mi odgovorite jel sam primljen ili ne ja prihvacam oboje...ja nisam jedan od onih koji se ljute kad ih odbacite
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:32 pm

JESI!


DOBRO DOSHAO HEATONE!
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:33 pm

hvala hvala i mogul samo da ostavim msn pa me dodajte...ovi iz klana kiki.majmun@hotmail.com srecno
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:33 pm

Pricacu sa SpawN-om da te doda na msn, posto sam ja jako zauzet pa ce te on obavestavati o mechevima
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:35 pm

al sam u 1 postavi?to bi voleo ako nisam mogul dobit sansu da se dokazem za 1 postawu
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:37 pm

Sve ce ti walle objasniti!

Sacekaj 5-10 min pa kad te doda na msn objasnice ti ok?


Poslednji izmenio Alexej - barbie dana Čet Jun 12, 2008 2:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sony-ev kucni ljubimac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 12.06.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:39 pm

nemogu u 14:00h mi skola ae zz dog cemo se oko 7h
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 2:40 pm

Razumece GeT_RiGhT sve... Znas i sam kako igra! Juce kad smo igrali uradio 3x ace !

Javice ti do 7.
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 4:45 pm

O
M
F
G

messaja kako ti ga nije zao xD
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:07 pm

Daj ne podjebavajte covjeka fino je pitao ne znam videcemo te mi ne igramo meceve ovih dana jgb ovi botovi prate usrani fudbal al nam je 1 u svici pa bi nam dobro dosao 1
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:11 pm

A sta ti pratis kriket Shocked ??
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:13 pm

MA ON DRKA NA CS ! :@

I nije mi lika zao zato shto lazhe Smile
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:33 pm

ExiLe ::
A sta ti pratis kriket Shocked ??
Po nekad tenis al samo kad igra ana,jelana il djokovic i formulu 1 ostalo mi je sve sranje
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:35 pm

Alexej - barbie ::
MA ON DRKA NA CS ! :@

I nije mi lika zao zato shto lazhe Smile
ne seri kako znas da laze i jeste tad bilo cs a to sto ti tad nisi znao sta je pc tvoja stvar sad se deca sa 3 godine ubise igrajuci u ostalom i ako laze ima probni cw sta ga napadas unapred nemoj ovde da prosipas svoju nezrelost!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:46 pm

F4LKON ::
Alexej - barbie ::
MA ON DRKA NA CS ! :@

I nije mi lika zao zato shto lazhe Smile
ne seri kako znas da laze i jeste tad bilo cs a to sto ti tad nisi znao sta je pc tvoja stvar sad se deca sa 3 godine ubise igrajuci u ostalom i ako laze ima probni cw sta ga napadas unapred nemoj ovde da prosipas svoju nezrelost!

Jesam negde spomenuo da cs ne postoji od tad ?

Jesam li negde spomenuo da nisam znao sta je pc sa toliko godina ?

NE!

zato shat da fak ap!

Znam ja za PC od 5-e godine samo sto ja nisam visio na njemu. Tada su bila druga vremena. Izlazilo se napolje, igrao se fudbal po 10 sati dnevno itd.

Ako decko od tad igra cs, sigurno je neki talenat i vidim, oce u ECM da udje...

Zasto ne igra negde u nekom jacem klanu ? Mozda je chiter ?

Libo me bre i za tebe i za njega! Vidis da decko ne znam ni ko su HeatoN, walle, SpawN itd. Svaki malo jaci igrac bi trebo bar ovo da zna medjutim on ne!

Ti meni pricas za zrelost ? HAHAHAHA...

Idi bre sedi i gledaj EURO covece, ti mene teras da igram CW kad igraju HOLANDIJA : ITALIJA ? ili NEMACKA : HRVATSKA ???? Pa prso si brate.

Ja mozda nisam zreo, ali mnogo postujem tvoju zrelost.. Imash 20 godina, ako nemas ribu nadju je, ako je imas posveti se njoj, ako nemas posao nadji ga a ne tu da mi sedis i drkas po steamu i ti sad kao igrachina.
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan EmptyČet Jun 12, 2008 5:49 pm

E ako ti nije frka da igras u fnaticu sredio sam ti sa f0restom igras umesto njega ili cArna videcemo ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DeeDee prijave za klan Empty
PočaljiNaslov: Re: DeeDee prijave za klan   DeeDee prijave za klan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DeeDee prijave za klan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» DeeDee prijave za klan
» Prijave !!!
» Prijave otvorene !!!
» Prijave za moderatora
» V[3]xXx bi u klan :P

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: