EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Utisak dana...

Ići dole 
+12
chelsea_girl
itd
p4bLo
ecm-team // F4LKON
sony
Djura^^
mastermind
coke
etc - barbie
J4GUAR
bitj
Silver
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 2:44 pm

Ovo nema na nasem forumu Mad

Svakog dana bilo rano jutro ili kasno notju, napishite svoj utisak ili nesto po cemu vam je bio znacajan dan Wink


npr (pobeda manchestera, bankrot lacija, napio sam se, ostavila me...pobedili demokrate itd itd) xD
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 2:46 pm

ko tje prvi ako ja ne pochnem What a Face

Nachukasmo se u skolu za veliki odmor,treci i cetvrti cas...drugaru bio rodjus xD I danas polazim u teretanu AGAIN (peti put za dve godine) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 2:52 pm

Danas sam slobodan, nemam praksu Smile
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 2:53 pm

lol danas dok sam bila u shkoli smorila sam se ali ono skroz, neta nije bilo na informatici, a uradila sam test pre 3 chasa pa sam sedela i chekala da mi stigne Stefanov sms ;p

kad sam doshla qtji jela sam sarme, jedina lepa stvar do sada ;p

i sada se muchim da nadjem da skinem Gigi D'agostino - Another way i slusham tu istu pesmu preko u2ba -.-

Divno Smile
Nazad na vrh Ići dole
J4GUAR
V.I.P
V.I.P
J4GUAR


Broj poruka : 66
Godina : 35
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 22.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 2:57 pm

Danas mamuram jer je sinoc bilo veselo lol! Al zadovoljan sam jer za cudo bozije ne boli me glava,,,,,,,a mjesao sam svasta!!!!!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 3:04 pm

Alexej - barbie ::
Evo okacicu ti ja ..

35%

ty
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 3:08 pm

Ko josh hoce

Download link
: klikni ovde ba!
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 5:37 pm

nema se sha pisati o napushavanju ^^ kod nas trava jeftina...donijet cu sonyu kad dolazio u sarajevo ,p pusish sony?

eh' da mi je konja .. pa da jasem...jasem...jasem...


dobio sam kreditaaaaaaaaaa Very Happy eto to me razveselilo Very Happy napunioooo saam Very Happy imam jos 8.30 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 7:50 pm

Pa nista na faks nisam ponovo otisao, morao sam da farbam neka jebena kolica pa me sad glava otikda Mad ebem ti kolica. I verovatno sutra igramo prvi cw Very Happy kako sam hepi bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 9:04 pm

hmm , moj dan , hmm ... pa smor ceo dan danas , ceo dan jurcam negde , isho po gradu , oblizaio PC shopove , i trazhio GRAFICHKQ DA QPIM ... I NAJVISHE MI SE SVIDELA PONUDA "NVIDIA GFORCE(4 valjda ) 8600GT DDR2 (o5 valjda) sa 1GB ... sve to za samo 100 JEVREJA ... mozhda malo manje , nekih 80 jevreja Wink i mozhda cu da qpim :$
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 9:47 pm

mastermind ::
hmm , moj dan , hmm ... pa smor ceo dan danas , ceo dan jurcam negde , isho po gradu , oblizaio PC shopove , i trazhio GRAFICHKQ DA QPIM ... I NAJVISHE MI SE SVIDELA PONUDA "NVIDIA GFORCE(4 valjda ) 8600GT DDR2 (o5 valjda) sa 1GB ... sve to za samo 100 JEVREJA ... mozhda malo manje , nekih 80 jevreja Wink i mozhda cu da qpim :$


Hajde brate odrasti ,)
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 9:48 pm

nemoj 8600..pokajaces se za par meseci..uzmi 9600..50e mozda vise das..
Nazad na vrh Ići dole
Djura^^
Visitor
Visitor
Djura^^


Broj poruka : 393
Godina : 32
Location : Majdanpek
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyPon Maj 12, 2008 9:58 pm

ustao, otiso u skolu, doso iz skole, pukli na cw-u, batalio kanter do kupovine servera......
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net/index.htm
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 12:22 am

Oso, doso, igro, ode sad ponovo da pajkim Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 12:57 am

sony ::
Oso, doso, igro, ode sad ponovo da pajkim Smile

sry na offtopicu, ali ..

kralj !
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 1:05 am

Oso,jebavo mater biciklistima i traktoristima umirao od gladi vrno se ispraznio frizider gledo film pogledao forum lego spavat Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 12:06 pm

@etc ne brini se ti za mene , ja odrastam sasvim FINE Very Happy samo me muchi to dok imam ovo sranje od grafichke , reko mi TJale da ne qpujem grafichku , nego poshto mi duguje lap-top za rodjendan , qpice mi neki zajeban gaming notebook Razz samo da mu kazhem koji i on qpuje Razz

moj dan danas : ustao sam , otisho sam da pisham , pojeo 2 palachinke , popio vodu , malo pravio ziku na mixcraft , dosho da proverim forum , i evo sad pishem .... Very Happy za sat vremena i neshto vishe idem u FUCKIN' SQL i tako ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 12:57 pm

Evo moj utisak od proshlog dana,ipak mora i poneki spamer ovde....:

Ovo je kilometarska pricha,ali nema veze...citajte pazljivo...zato shto je do jaja!!!

Uloge:
Ja-neki kao balancer,ali na strani dve likushe i odeljenja koji su u pravu
Moje dve drugarice-koje su sve pokrenule,ali su u pravu
Odeljenje-prate vodje[onde dve vec pomenute]
Jedna plavusha-koja je nafurana,misli da je neshto,kurvetina....itd.itd.
Jedna debela-drugarica ove plavushe,ona joj dodje ko dechko i pajtash...
Jedna sisata [da izvinete]-nju prakticno bole dojka za odbojku za celu ovu situaciju,ali cisto reda radi,ona je na strani debele i nafurane [njih tri sam nazvao Kabadahije]
____________________________________________________________________________\
Pocetak price:

Posto ova plavusa,nafurana itd. ima sve neke tripove,ono nje nje i to...
Mi smo nju pocheli da igrnorishemo,da probamo da menjamo nju....ali nishta od tu prichu Sad
I ja krenuo maximalno...fuxo raspala,ono u prolazu...mi svi protiv nje....a onda jos ko debil nastavlja...itd.itd.
Sad je debela brani pred celim odeljenjem [a mene izbegava zato shto sam visi od nje za dve glave [182cm sam visok] pa zato]
Ova sisata glumi neko ludilo,a ova plava samo kidishe na ove dve...
I juche pred muzihcko,ova druga joj lupi shamar...zato shto je ova srala neshto njoj u lice...a ove druge dve Kabadahije nisu bile tu.
Posto je muzicko bio zadnji cas juce...ove su odma posle casova na nju...ja krenuo da branim ove dve,i dve kabadahije isteram iz uchionice,koja je bila delimichno prazna...i onda jedna od one dve krene ovoj nafuranoj u facu:SHTA TI DOVODIS OVDE OVE RETARDIRANE...sve u svemu joj jebala mamu....
I ova krene da joj lupi shamar,ali tu ulice druga....pa va za kosu plavushu...pa je navuche na koleno...onda neke mindjushe od polu prechnika 5 cm....pa joj pokida mindjushe....skroz je UNEREDILA...kao da se tukli Radovac[fk Rad Banjica] i Invalid[Fk Vozdovac]...posto se oni mrze samo tako....i tako da je ova uneredila plavushu...koja je pobegla u vc sa Kabadahijama i tu jos poneka drugarica....
Ovi moji onako kleknuli pred ovom...klanjali se...mi se zajebavali....
I na kraju...mi krenuli,ja uzo mindjushe,upao tamo u zhenski vc,a ova suze roni li roni....ja dam tamo najblizhoj mindjushe i kazem "Prosledite ovo necu da ulazim u karantin"a ova u jos vecu komu....a ja sam u stvari najvise vatru lozhio....i samo jos jedna situacija...treci cas,srpski,cita nafurana sastav...moje emocije posle ove skolske godine...kaze ona"Moje emocije posle ove skolske godine su sa jedne strane bile veoma zanimljiva,a sa druge strane pomalo tuzhne...." i tu ja naravno "A sa trece?" i celo odeljenje u trans....
Fora je inace glupa...ali je bio tajming perfektan....

Nadam se da vam se svideo moj dozhivljaj....i nadam se da ste zabavno proveli ovih 5-10 minuta....sad vase utiske MOLIM VAS!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 1:03 pm

Znam...zato sam zlotja....hehe...ali trebao si da budes tamo...ja sam ovo lose prepricao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 4:31 pm

Prvi dan teretane (po 4x do sada), odmah preforsirano i nakon toga 242 trbushnjaka iz 2 puta, 47 minute 30-35km/h na sobnoj...previshe za moj zivot Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 4:47 pm

joooj kako imam lud dan do sada Very Happy prvo sam lepio izolacio po kuci pa isao kroz bastu po neka burad da bi mogao da dovatim do krova,sad treba da mi dodje drug sa njegovim hardom da mu dignem sistem jer je njemu crko izgleda citac pa da mozemo da igramo mech veceras,e sad ako to uspemo da izvedemo treba nekako ostatak kuce da iscekicam da bi izolacija bolje uvatila,kako sve da izvedem da uradim do 20:00 sati neznam......mislim da mi ni matrix style nemoze pomoci Very Happy lol!
PS bice jos dozivljaja do veceras Smile sto posto mozda jos i bacim nesto sa TS-a Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 5:46 pm

hahahahahaha moj utisak se nastavlja lol! naci doneo je drug svoj hard da dignemo sistem kod mene jel je njemu definitivno crko citac e sad fora je sto su nama ulazi za hard drukciji Very Happy
pa sam mu dao moj citac da odnese kuci da digne sistem e sad sve nebi bilo ovoliko lol da se jos nesto ne pobrka sad je tacno 16:44 anjemu cale dolazi u 17:00 i ako mu vidi komp razvaljem najebo je lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Guest
Gost




Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 8:55 pm

Ustajem rano oko 7:45. Odlazim u wc i obavljam jutarnje potrebe. Posle toga, pogledam kroz prozor, ptichice cvrkucu, sunce zapeklo, trava blista od zelenila i ja polako doruchkujem i gledam sport klub +. Naravno posle izvesnog vremena, spremam sto dok moji josh spavaju. Pijem chashu mleka i pakujem tehnicharke, shorc i ma'icu. Odlazim na trening u 8:45 jer mi trening pocinje u 9:30. Spremim se i igram se lopte xD. Posle treninga vracam se kuci oko 11:35.Tushiram se, jedem neki sendvich i spremam se za drugi trening koji je u 3:30. Pre toga nakachih se na ECM i vidim shili spamuje, lockujem sve da bi na miru otisho da se opustim. Opushtam se uz chashu sokitja i sport klub+. Oblachim se frajerski, uzimam torbu i idem na busku da mi drug da neke pare. Vracam se i kupujem "punjeni tjevap ( mmm )". Odlazim kod babe nadajuci se neke kinte xD, jedem i opustim se uz sokitj.. Sve se ovo odvilo od 13:00 - 14:30. Polako krecem ponovo na stadion. Dolazim u 14:50, spremim se i ponovo se igram lopte dok ostali igrachi stignu. Pochinje trening, vrucina, polivam se vodom, za 5min suv... Odlichan trening, ja onako polu umoran od prvog nastavljam u istom ritmu kao na prvom. Pochinje igra 1v1, prelazim druga, prvog, drugog - petog i sesti mi ulece u nogu i sjebe mi nokat na levoj nozi.. Boli me ali nastavljam sa 80%. Dobijam lakat u nos ali nishta strashno... Zavrshio se trening, odlazim polako kuci uz HELLO sokitj xD. Dolazim kuci, sredjujem palac, onako krvav... Sednem za komp, dop se malo i sad dok pishem utisak dana, ulece keva i smara me shta cu za maturu.. Tachnije, probavao sam neshto.

Sve u svemu, solidan dan.
Nazad na vrh Ići dole
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 8:58 pm

alexej romanopiscu xD
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... EmptyUto Maj 13, 2008 10:26 pm

Ustala, otishla u sql, bila na prva 4 chasa, zaboleo me stomak. Skontala da imam stomachni grip i da netju itji narednih dana u sql. Lezhala qtji u krevetu i spavala, kasnije ushla na stari msn kad ono vetj 696 kontakta imam.. Tu se smorila i otishla na CS ;d

Sutra pishem roman keve mi ;p
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utisak dana... Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisak dana...   Utisak dana... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Utisak dana...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» CW-ovi u toku dana, popodne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: